25 lipca 2023, aktualizacja: 5 marca 2024

„Z walizką i CitiKontem na wakacje” w Banku Citi Handlowy! Odkryj Korzyści Konta Osobistego, zgarnij walizkę, tanie loty oraz 65€

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Banki i instytucje finansowe są dziś nie tylko miejscem, gdzie przechowujemy nasze oszczędności, ale także prawdziwymi skarbnicami korzyści i przywilejów. Coraz częściej oferują one atrakcyjne promocje, nagrody i bonusy dla swoich klientów, które mogą znacząco podnieść komfort i satysfakcję z użytkowania usług finansowych. Dlatego, jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał swojego konta bankowego, śledzenie aktualnych promocji i ofert staje się niezwykle ważne.

Zgubne jest siedzenie z założonymi rękoma i przegapienie atrakcyjnych okazji, które banki przygotowują dla swoich klientów. Aktualne promocje i oferty bankowe mogą obfitować w wiele niespodzianek – od dodatkowych bonusów za założenie konta, przez zwroty części opłat, aż po cenne nagrody.

Marzysz o wyjątkowych wakacjach pełnych przygód i niezapomnianych wspomnień? 

Bank Citi Handlowy ma dla Ciebie świetną propozycję, która pozwoli Ci cieszyć się wakacyjnymi podróżami jeszcze bardziej! Otwierając CitiKonto, możesz zyskać fantastyczne prezenty na start oraz skorzystać z dodatkowej gotówki, która poprawi komfort Twojego urlopu.

Co otrzymasz, zakładając CitiKonto? Korzyści i zalety oferty

CitiKonto to pakiet korzyści idealny dla osób ceniących sobie wygodę i korzystających z nowoczesnych rozwiązań bankowych. Otwierając konto, otrzymasz następujące korzyści:

  1. Zero złotych za prowadzenie konta i kartę z usługą wielowalutową: To znaczy, że będziesz mógł korzystać z karty nie tylko w kraju, ale również za granicą, bez obawy o dodatkowe opłaty.
  1. Zero złotych za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów: Nie martw się o dodatkowe koszty związane z wypłatą gotówki. Citi Handlowy daje Ci więcej swobody w wyborze bankomatu.
  1. Zero złotych za przelewy krajowe i 3 pierwsze przelewy Express Elixir: To świetna oferta dla osób, które lubią często przekazywać środki na inne konta.
  1. Prezenty na start: walizkę oraz 65 EUR kieszonkowego: Zyskujesz nie tylko korzyści finansowe, ale także praktyczne dodatki na Twoje wakacje.

Jak zdobyć prezenty na start?

Odbiór nagród jest niezwykle prosty! Wystarczy postępować zgodnie z krokami wskazanymi przez bank:

Krok 1: Otwórz konto osobiste CitiKonto, aby rozpocząć swoją bankową przygodę.

Krok 2: Odbierz 5 EUR za wyrażenie zgody na kontakt z bankiem. To tylko formalność, a nagroda już jest Twoja!

Krok 3: Odbierz walizkę za zlecenie walutowe i transakcje BLIK. Nie tylko będziesz miał świetnie wyposażoną kieszeń, ale także praktyczną walizkę na swoje podróże.

Krok 4: Odbierz 60 EUR za aktywność. Twój zysk jeszcze bardziej wzrośnie!

Dodatkowe korzyści na wakacjach

To jednak nie wszystko! CitiKonto oferuje Ci dodatkowy pakiet korzyści podczas wakacji:

  • Rabaty na loty, zakwaterowanie, wynajem auta i wiele innych: Dzięki Citi Handlowy możesz zaoszczędzić na swoich podróżach i cieszyć się wyjątkowymi zniżkami.
  • Kursy walut jak w kantorze internetowym: Dzięki CitiKonto zyskasz dostęp do korzystnych kursów walut, które pomogą Ci w uniknięciu dodatkowych kosztów przewalutowania.
  • Nawet 12 walut dostępnych na kontach walutowych: To doskonała opcja dla osób podróżujących poza granice Polski.
  • Płatności kartą do konta bez kosztów przewalutowania: Unikaj dodatkowych opłat i wygodnie korzystaj z karty nawet za granicą.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu