2 sierpnia 2023, aktualizacja: 3 sierpnia 2023

“Powrót z wakacji” – Promocja Konta Osobistego BNP Paribas! Zyskaj nawet do 450 PLN za otwarcie rachunku w banku BNP Paribas. Nie masz jeszcze konta? Śpiesz się

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

BNP Paribas Bank Polska S.A. ogłosił nową promocję „Powrót z wakacji”, która kusi nowych klientów atrakcyjnymi nagrodami. Promocja jest organizowana przez Hagen Sp. z o.o. i trwa do osiągnięcia 3000 rejestracji w promocji, ale nie dłużej niż do 21 sierpnia 2023 roku. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy planują otwarcie konta osobistego i aktywne korzystanie z niego.

Jak skorzystać z promocji? Jak zyskać 450 PLN

Proces przystąpienia do promocji jest bardzo prosty i składa się z dwóch kroków. Po pierwsze, potencjalny klient musi zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie bnpparibas.pl/powrotzwakacji. Następnie, do 21 sierpnia 2023 roku, musi złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej. Możliwe jest otwarcie konta za pomocą aplikacji GOmobile lub przez internet. Dodatkowo, klient musi podpisać umowę i aktywować Kartę do 4 września 2023 roku.

Jaka jest nagroda? Co możesz otrzymać za otwarcie konta? Warunki promocji i uzyskania bonusu

Za spełnienie wymienionych warunków nowy klient może otrzymać nagrody o łącznej wartości do 450 zł. Proces zdobywania nagród jest podzielony na kilka etapów. Po zarejestrowaniu się w promocji i spełnieniu warunków, w wrześniu 2023 roku klient może otrzymać 50 zł poleceniem przelewu na swoje Konto Osobiste. Następnie, w październiku 2023 roku, spełnienie kolejnych warunków umożliwia zdobycie dodatkowych 150 zł poleceniem przelewu na konto. W listopadzie 2023 roku możliwe jest zdobycie kolejnych 150 zł nagrody, a w grudniu 2023 roku – 100 zł.

Korzystając z Konta Otwartego na Ciebie, nowi klienci mogą cieszyć się wieloma korzyściami. Konta te nie obciążają klienta opłatami za prowadzenie rachunku, krajowe polecenia przelewu w złotych, w bankowości internetowej oraz wypłaty gotówki kartą z bankomatów na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty. Dodatkowo, możliwe jest wykonanie płatności mobilnych takich jak BLIK, Google Pay, Apple Pay i inne.

Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik promocji musi posiadać Konto Osobiste wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w dniu przekazania każdej z nagród w Promocji. Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w promocji, nagród oraz przetwarzania danych osobowych są dostępne w regulaminie promocji „Powrót z wakacji” na stronie bnpparibas.pl/powrotzwakacji.

BNP Paribas Bank Polska S.A. zdobył także wyróżnienie w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka, zajmując pierwsze miejsce w kategorii Bankowość Tradycyjna w październiku 2022 roku.

Promocja „Powrót z wakacji” jest doskonałą okazją dla nowych klientów BNP Paribas Bank Polska S.A. na skorzystanie z korzyści oferowanych przez Konta Osobiste oraz zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji i skorzystania z tej okazji!

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu