Regon

BNP Paribas Bank Polska S.A. ogłosił nową promocję "Powrót z wakacji", która kusi nowych klientów atrakcyjnymi nagrodami. Promocja jest organizowana przez Hagen Sp. z o.o. i trwa do osiągnięcia 3000 rejestracji w promocji, ale nie dłużej niż do 21 sierpnia 2023 roku. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy planują otwarcie konta osobistego i aktywne korzystanie z niego.

https://www.youtube.com/watch?v=VAtJRAbynuI

Jak skorzystać z promocji? Jak zyskać 450 PLN

Proces przystąpienia do promocji jest bardzo prosty i składa się z dwóch kroków. Po pierwsze, potencjalny klient musi zarejestrować się w promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie bnpparibas.pl/powrotzwakacji. Następnie, do 21 sierpnia 2023 roku, musi złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej. Możliwe jest otwarcie konta za pomocą aplikacji GOmobile lub przez internet. Dodatkowo, klient musi podpisać umowę i aktywować Kartę do 4 września 2023 roku.

Jaka jest nagroda? Co możesz otrzymać za otwarcie konta? Warunki promocji i uzyskania bonusu

Za spełnienie wymienionych warunków nowy klient może otrzymać nagrody o łącznej wartości do 450 zł. Proces zdobywania nagród jest podzielony na kilka etapów. Po zarejestrowaniu się w promocji i spełnieniu warunków, w wrześniu 2023 roku klient może otrzymać 50 zł poleceniem przelewu na swoje Konto Osobiste. Następnie, w październiku 2023 roku, spełnienie kolejnych warunków umożliwia zdobycie dodatkowych 150 zł poleceniem przelewu na konto. W listopadzie 2023 roku możliwe jest zdobycie kolejnych 150 zł nagrody, a w grudniu 2023 roku - 100 zł.

BNP Paribas Bank Polska S.A. ogłosił nową promocję „Powrót z wakacji”, która kusi nowych klientów atrakcyjnymi nagrodami. Promocja jest organizowana przez Hagen Sp. z o.o. i trwa do osiągnięcia 3000 rejestracji w promocji, ale nie dłużej niż do 21 sierpnia 2023 roku. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy planują otwarcie konta osobistego i aktywne […]

Czytaj więcej 2 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu