3 października 2023

Akcje mBank SA 3 października. Ile kosztują dziś akcje spółki? Notowania, wykres, zmienność

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: deposiotphotos.com

W dniu 3 października kierujemy nasze spojrzenie na akcje mBank SA, starając się odkryć aktualny obraz notowań, ich dynamikę oraz potencjalne trendy na rynku kapitałowym. W świecie finansów, gdzie zmienność jest jednym z kluczowych elementów, zrozumienie, jak kształtują się notowania tej renomowanej instytucji, staje się istotne dla inwestorów oraz osób śledzących bieżące wydarzenia na parkiecie. Zapraszamy do zgłębienia aktualnych danych dotyczących cen akcji mBanku SA, przyjrzenia się ich ostatnim fluktuacjom oraz analizy, jak mogą wpłynąć na portfele inwestorów.

Wykres mBank

Notowania mBank

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy akcje mBanku SA podlegały dynamicznym zmianom, ukazując zmienny krajobraz na rynku kapitałowym. Kurs odniesienia na dzień 31 marca wynosił 306,4000 zł, natomiast na 3 października notowano wzrost o imponujące 25,69%, co przełożyło się na znaczącą różnicę w wysokości 78,7000 zł. Te dane rzucają światło na wpływ różnorodnych czynników na wycenę akcji mBanku SA w minionym okresie.

Analizując ekstrema notowań, zauważamy, że minimum kursu zostało osiągnięte 3 kwietnia i wyniosło 307,0000 zł, natomiast maksimum odnotowano 1 sierpnia, osiągając znaczące 481,1000 zł. Te wyraźne wahania cenowe odzwierciedlają zarówno okresy wzrostów, jak i spadków, które mogą być rezultatem różnych czynników wpływających na sektor bankowy.

Średnia wartość kursu akcji mBanku SA w analizowanym okresie wyniosła 397,3688 zł, co sugeruje pewne ugruntowanie i utrzymanie się na relatywnie stabilnym poziomie, mimo że rynek był poddany okresowym wahaniom.

Jeśli spojrzymy na obroty, wolumen obrotu wyniósł 3 756 747 sztuk akcji, z średnim wolumenem na poziomie 30 054 sztuk. Całkowita wartość obrotów akcjami mBanku SA w tym okresie wyniosła 1 467,574 mln zł, co przekłada się na średnie obroty na poziomie 11,741 mln zł. To sugeruje, że akcje mBanku SA cieszą się stałym zainteresowaniem inwestorów, a rynek akcji spółki utrzymuje się na relatywnie aktywnym poziomie.

Podsumowując, analiza tych danych ukazuje, że mBank SA doświadczył znacznych fluktuacji w notowaniach w ostatnich sześciu miesiącach, co może być wynikiem różnorodnych czynników rynkowych i zewnętrznych wpływów na sektor bankowy.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu