Warszawa

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska, swoją siedzibę ma w nowoczesnym budynku o nazwie FELIX, zlokalizowanym przy ulicy Żelaznej 32, w Warszawie. Budynek ten, pełen znaczenia i historii, stanowi centralną przestrzeń dla działalności i operacji Banku.

Lokalizacja

Siedziba BOŚ Bank znajduje się w sercu polskiej stolicy, w dzielnicy Wola. Warszawa, jako centrum biznesowe i finansowe kraju, jest idealnym miejscem dla instytucji takiej jak BOŚ Bank, której działalność koncentruje się nie tylko na aspektach finansowych, ale również na ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju.

Budynek FELIX

Budynek FELIX to nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń, zapewniająca odpowiednie warunki dla efektywnej pracy zespołu BOŚ Banku. Zlokalizowany w centralnej części Warszawy, budynek jest łatwo dostępny zarówno dla pracowników, jak i klientów Banku. Architektura obiektu łączy nowoczesność z funkcjonalnością, tworząc atrakcyjne miejsce pracy.

...

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska, swoją siedzibę ma w nowoczesnym budynku o nazwie FELIX, zlokalizowanym przy ulicy Żelaznej 32, w Warszawie. Budynek ten, pełen znaczenia i historii, stanowi centralną przestrzeń dla działalności i operacji Banku.

Czytaj więcej 28 listopada 2023

Bank Pekao S.A., jeden z wiodących graczy na polskim rynku finansowym, podjął odważną decyzję o przeniesieniu swojej centrali do nowej siedziby. W 2023 roku bank opuszcza Peako Tower przy ul. Grzybowskiej 53/57 w Warszawie na rzecz imponującego kompleksu Forest Tower przy ul. Burakowskiej 14 na warszawskiej Woli.

Czytaj więcej 28 listopada 2023

Zapraszamy na uroczystą galę wręczenia białoruskich przedsiębiorstw za granicą w ramach konkursu II Wolna Białoruś Biznesowa Nagroda Stowarzyszenie Białoruskiego Biznesu za Granicą (Association of Belarusian Business Abroad, ABBA), przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej, już po raz drugi organizuje nagrodę dla przedsiębiorców o białoruskich korzeniach za granicą Free Belarus Business Award.

Czytaj więcej 20 listopada 2023

mBank, jeden z najważniejszych graczy na polskim rynku bankowym, kryje w sobie szereg interesujących faktów i wydarzeń związanych z historią swojej działalności. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawostek, które ukazują różne oblicza tej instytucji finansowej.

Czytaj więcej 7 listopada 2023

Uwaga pasjonaci technologii! Już 17 listopada rozpoczynamy hackathon – wyjątkowy maraton programowania wspierający nadzór nad rynkiem finansowym. Odbędzie się w Warszawie w The Tides (ul. Wioślarska 8) i potrwa do 19 listopada. 

Czytaj więcej 7 listopada 2023

Jak donoszą media, sektor finansowy stoi obecnie w obliczu wzrostu intensywności działań oszustów, wynika to z najnowszego raportu „Nadużycia w sektorze finansowym. Edycja 2023”, przygotowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) oraz EY Polska. Badanie to, realizowane od 2009 roku, umożliwia analizę skali nadużyć w różnych segmentach rynku finansowego oraz ocenę skuteczności działań podjętych przez instytucje finansowe w celu ograniczenia ryzyka fraudów.

Czytaj więcej 19 października 2023

W dniu 4 września br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego oddziału Banku Pekao S.A. w imponującym Pekao Tower, będącym nową centralną siedzibą banku w Warszawie. Ta nowa placówka znajduje się tuż przy głównym wejściu do kompleksu Forest, przy ul. Żubra 1, i jest gotowa obsługiwać klientów. To ważny krok w rozwoju bankowości detalicznej, umożliwiający klientom korzystanie z usług finansowych w dogodnej lokalizacji na styku trzech kluczowych dzielnic stolicy: Śródmieścia, Woli i Żoliborza.e

Czytaj więcej 11 września 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu