18 października 2023

Santander kurs akcji we środę, 18 października. Co się dzieje z notowaniami banku Santander? Analiza zmienności, wykres

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

W dzisiejszym świecie, w którym rynek finansowy podlega dynamicznym zmianom, inwestorzy z niecierpliwością śledzą notowania różnych instytucji finansowych. Wśród nich znajduje się Santander, bank cieszący się uznaniem i zaufaniem klientów. Dnia 18 października zwracamy uwagę na kurs akcji Santander oraz wszelkie zmiany, które mogą wpłynąć na tę wartość. Analiza zmienności oraz ogląd wykresu są kluczowe dla zrozumienia aktualnej sytuacji na rynku i prognozowania ewentualnych kierunków, jakie może obrać notowanie tego banku. Prześledźmy więc, co dzieje się z kursami akcji Santander, aby lepiej zrozumieć obecny krajobraz finansowy.

Czytaj także: Kurs akcji Santander we wtorek, 17 października

Wykres Santander 

Notowania Santander

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy bank Santander Polska doświadczył znaczących zmian na rynku finansowym, co znalazło odzwierciedlenie w notowaniach akcji. Kursy akcji są jednym z kluczowych wskaźników zdrowia finansowego banku, a ich zmienność dostarcza inwestorom cennych informacji na temat sytuacji na rynku. Oto kilka kluczowych punktów dotyczących zmienności notowań Santander Polska w ostatnim półroczu:

1. Kurs odniesienia: Bank rozpoczął okres analizowany z kursem akcji wynoszącym 321,80 zł.

2. Zmiana kursu: W ciągu sześciu miesięcy doszło do zmiany o 33,69%, co przełożyło się na wzrost o 108,40 zł w wartości akcji.

3. Minimum i maksimum: Kurs osiągnął minimum na poziomie 318,00 zł, natomiast maksimum wyniosło imponujące 432,80 zł. Różnica między wartościami minimalną a maksymalną świadczy o zmienności kursu w analizowanym okresie.

4. Średni kurs: Średni kurs wynosił 369,07 zł, co jest wartością ważoną w oparciu o notowania z całego okresu.

5. Wolumen obrotu: Bank Santander Polska odnotował duży wolumen obrotu wynoszący 9 155 303 sztuki akcji, co świadczy o intensywności handlu i zainteresowaniu inwestorów.

6. Obroty: Wartość obrotów akcjami banku sięgnęła 3 384,32 mln zł, co wskazuje na znaczne zaangażowanie uczestników rynku.

Zmienność notowań Santander Polska jest efektem wielu czynników, takich jak warunki rynkowe, sytuacja makroekonomiczna czy decyzje zarządu banku. Inwestorzy śledzący te zmiany mogą skorzystać z analizy wykresów i danych, aby podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne.

To także może Cię zainteresować

mBank kurs akcji we środę, 18 października. Ile kosztują dziś akcje spółki? Co się dzieje dziś na rynku?

Alior Bank kurs akcji we środę, 18 października. Ile dziś kosztują akcje bankowego giganta? Notowania, wykres, kurs

Pekao SA – kurs akcji we środę, 18 października. Ile kosztują akcje spółki? Wykres, analiza, notowania

PKO BP kurs akcji we środę, 18 października. Ile kosztują akcje spółki? Notowania, wykres, kurs

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu