17 października 2023

Kurs akcji Santander – ile kosztują akcje banku Santander? Notowania, akcje, zmienność w sektorze bankowym. Co się dzieje na rynku?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

W dzisiejszym zmiennym świecie finansów, inwestorzy coraz uważniej śledzą każdy ruch na rynku, a zwłaszcza w sektorze bankowym, który pełni kluczową rolę w globalnej gospodarce. W tym kontekście, jednym z ważnych graczy na arenie finansowej jest Banco Santander. Warto się zastanowić, co kryje się za ostatnimi notowaniami akcji tego banku, jakie wydarzenia wpłynęły na ich wartość i jakie trendy obserwujemy na tle całego sektora bankowego. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej notowaniom banku Santander, zastanawiając się, jakie czynniki wpływają na ich zmienność, oraz co te zmiany mogą oznaczać dla szeroko pojętego sektora bankowego. W kontekście ostatnich wydarzeń gospodarczych, inwestorzy poszukują pewnych punktów odniesienia i prognoz dotyczących dalszego rozwoju sytuacji.

Zobacz również: Kurs akcji Santander 16 października

Wykres Santander 17 października

Notowania Santander 17 października

Aktualne Notowania

W dniu 17 października 2023 r., kurs akcji Banco Santander wyniósł 429,80 zł. To wzrost o 7,60 zł w porównaniu do poprzedniego zamknięcia, co oznacza procentowy wzrost na poziomie 1,80%. W skali roku (YTD), bank zanotował znaczący wzrost o 62,76%.

Maksymalne i minimalne Poziomy

W trakcie ostatnich trzech miesięcy notowania banku oscylowały pomiędzy minimalnym poziomem 340,40 zł a maksymalnym poziomem 428,00 zł. To zdecydowana zmienność, z którą inwestorzy musieli się zmagać, co stanowi zarówno wyzwanie, jak i szansę na zysk.

Otwarcie, zamknięcie, obroty

Dnia 17 października 2023 r., akcje Banco Santander otworzyły się na poziomie 401,20 zł, a zakończyły notowania na 422,20 zł. Ogromne obroty, osiągając kwotę 1 662 287 790,00 zł, sugerują duże zainteresowanie ze strony inwestorów, którzy aktywnie uczestniczą w handlu.

Zmiana i dynamika wzrostu

Zmiana kursu od początku analizowanego okresu wyniosła 4,87%, co wskazuje na istotny wzrost wartości akcji w omawianym kwartale.

Kurs akcji PKO BP 17 października

Kurs akcji Pekao SA 17 października

Kurs akcji mBank 17 października

Kurs akcji Alior Bank 17 października

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu