27 listopada 2023

Santander kurs akcji w poniedziałek, 27 listopada. Ile kosztują dziś akcje spółki? Analiza zmienności

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

Santander, będący jednym z kluczowych graczy na rynku finansowym, przyciąga uwagę inwestorów swoją pozycją i wpływem na globalną scenę bankową. W dniu 27 listopada 2023 roku zwracamy uwagę na bieżący kurs akcji Santander i analizujemy zmienność, która miała miejsce w ostatnim okresie. 

Celem tego artykułu jest dostarczenie świeżych informacji dotyczących aktualnej wartości akcji spółki, co może być istotne zarówno dla tych, którzy już inwestują, jak i dla tych, którzy rozważają taką możliwość. Poprzez zgłębienie analizy zmienności kursu, chcemy zapewnić czytelnikom lepsze zrozumienie dynamiki, która kształtuje się na rynku finansowym w kontekście Santander.

Wykres kursu akcji Santander

Notowania Santander

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, kurs akcji Santander (SANPL) doświadczył dynamicznych zmian, które przyciągnęły uwagę inwestorów i obserwatorów rynku finansowego. Analizując notowania spółki od dnia 23 maja 2023 roku do 27 listopada 2023 roku, można zauważyć znaczącą zmienność w wartości akcji.

Kurs odniesienia spółki, ustalony na poziomie 351,8000 zł, stanowił punkt wyjścia dla serii zmian wartości akcji. Zmiana kursu w okresie analizy wyniosła imponujące 39,28%, co przekłada się na wzrost o 138,2000 zł w porównaniu do kursu odniesienia. To istotne odchylenie w cenie akcji Santander może być interesujące dla inwestorów poszukujących potencjalnych okazji inwestycyjnych.

Podczas tego okresu, kurs akcji Santander osiągnął maksymalną wartość na poziomie 499,6000 zł, co stanowi wyraźny wzrost w porównaniu do wartości minimalnej, osiągniętej na poziomie 334,8000 zł. Średnia wartość akcji wyniosła 393,9554 zł, odzwierciedlając kompleksową dynamikę notowań w badanym okresie. Wolumen obrotu na poziomie 9 868 799 sztuk, ze średnim wolumenem wynoszącym 75 914 sztuk, pokazuje aktywność inwestorów na rynku Santander. Obroty w wysokości 3 865,373 mln zł, ze średnimi obrotami na poziomie 29,734 mln zł, świadczą o znaczącym zainteresowaniu inwestycyjnym wokół spółki.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu