12 września 2023

Pekao SA – po ile są dziś notowane akcje Pekao SA? Wykres, zmienność, kurs akcji

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: Bank Peako

Dziś przyjrzymy się notowaniom akcji Pekao SA oraz zbadamy wykresy, zmienność oraz aktualny kurs tych papierów wartościowych. Bank Pekao SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, a jego akcje stanowią istotny element rynku kapitałowego. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się, jak kształtują się notowania tej renomowanej spółki.

Pekao SA wykres 12 września 

Pekao SA notowania 12 września

W ostatnim tygodniu notowania akcji Pekao SA przyniosły pewne zmiany na rynku kapitałowym. Bank Pekao, będący jednym z czołowych graczy w polskim sektorze bankowym, jest często obiektem zainteresowania inwestorów. Oto najważniejsze informacje dotyczące notowań spółki w minionym tygodniu:

Kurs odniesienia: Tydzień rozpoczął się z kursem odniesienia na poziomie 106,9000 zł.

Minimum i maksimum: Najniższy kurs w ciągu ostatniego tygodnia wyniósł 95,5200 zł, osiągnięty w dniu 6 września, podczas gdy najwyższy kurs zanotowano na poziomie 107,3500 zł w dniu 5 września.

Zmiana kursu: Warto zaznaczyć, że w ciągu tygodnia kurs akcji Pekao SA zmniejszył się o 6,03%, co oznacza spadek o 6,4500 zł w porównaniu z kursem odniesienia.

Średni kurs: Średni kurs notowań w minionym tygodniu wyniósł 101,2918 zł.

Wolumen obrotu: Ogólny wolumen obrotu akcjami Pekao SA wyniósł 3 342 035 sztuk, co średnio daje 2 678 sztuk dziennie.

Obroty: Łączna wartość obrotu akcjami banku Pekao w minionym tygodniu osiągnęła poziom 334,902 mln zł, przy średnich obrotach wynoszących 0,268 mln zł dziennie

Zmienność na rynku akcji banku Pekao SA może być wynikiem różnych czynników, takich jak ogólna sytuacja na rynkach finansowych czy wiadomości dotyczące samej instytucji. Inwestorzy i obserwatorzy rynku z pewnością nadal śledzą rozwijające się wydarzenia, które wpływają na notowania tego kluczowego gracza w sektorze bankowym w Polsce.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu