17 sierpnia 2023

Pekao SA: kurs akcji, wykres, notowania, analiza zmienności cen akcji. Ile wynosi kurs akcji Pekao SA?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

W artykule przyjrzymy się bliżej aktualnej sytuacji akcji Pekao SA, jednego z wiodących graczy na polskim rynku finansowym. Skoncentrujemy się na analizie bieżącego kursu akcji, przyjrzymy się wykresom oraz notowaniom, a także zbadać zmienność cen tych akcji w ostatnim czasie. 

Dowiemy się, jakie czynniki mogą wpływać na wycenę akcji Pekao SA oraz jakie perspektywy rysują się przed tą instytucją w kontekście aktualnej sytuacji na rynku finansowym. Czwartek, 17 sierpnia, stanie się punktem wyjścia do analizy, która pozwoli nam lepiej zrozumieć dynamikę kursu akcji Pekao SA oraz wskazać ewentualne trendy na przyszłość.

Wykres Pekao SA

Notowania Pekao SA

W ostatnim kwartale, kurs akcji Pekao SA wykazywał pewną zmienność, odzwierciedlając różnorodne czynniki wpływające na rynek oraz na sektor bankowy jako całość. Pomimo braku dokładnych danych dotyczących dat początkowej i końcowej oraz szczegółowych zmian kursu, możemy zauważyć, że kurs odniesienia wynosił 107,1500 złotych, a kurs otwarcia wynosił 106,9500 złotych.

W ciągu jednego dnia notowań, kurs akcji Pekao SA osiągnął maksymalną wartość 107,7500 złotych, a minimalną wartość 106,4500 złotych. Wolumen obrotu w tym dniu wyniósł 192 015 sztuk, a wartość obrotu osiągnęła 20 565 504 złote. Liczba transakcji wyniosła 2256, co wskazuje na pewien poziom aktywności handlowej.

W perspektywie jednego roku, akcje Pekao SA wykazały znaczącą zmienność, z maksymalną wartością 118,3000 złotych osiągniętą w lipcu 2023 roku, a minimalną wartością 60,0400 złotych z października 2022 roku. Stopa zwrotu za ten okres wyniosła 50,46%, co wskazuje na istotne wahania cen akcji w ciągu ostatniego roku.

Mimo braku pełnych danych, można zauważyć, że akcje Pekao SA doświadczyły pewnej zmienności w ostatnim kwartale, co jest typowe dla rynków finansowych. Różnorodne czynniki, takie jak wyniki finansowe spółki, ogólne trendy na rynku, wydarzenia makroekonomiczne czy zmiany w sektorze bankowym, mogły wpłynąć na tę zmienność kursu akcji Pekao SA.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu