27 listopada 2023

mBank kurs akcji w poniedziałek, 27 listopada. Ile kosztują dziś akcje spółki? Analiza zmienności

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

Dziś skupimy się na analizie kursu akcji mBanku, przyglądając się ich wartości w poniedziałek, 27 listopada. Zaintrygowani chcemy dowiedzieć się, ile kosztują dziś akcje tej renomowanej instytucji finansowej oraz przeprowadzić dogłębną analizę zmienności, aby zrozumieć, jakie czynniki wpływają na ich aktualne fluktuacje na rynku. Ta analiza może dostarczyć cennych informacji dla inwestorów i osób śledzących bieżący stan sytuacji na rynku finansowym, a my jesteśmy gotowi zgłębić kulisy i sprawdzić, co kieruje wartością akcji mBanku.

Wykres akcji mBank

Kurs akcji mBank

mBank, jako jedna z kluczowych instytucji finansowych na polskim rynku, przeszła interesujące zmiany w kursie akcji w ostatnim kwartale. Analizując notowania spółki, możemy dostrzec znaczące fluktuacje, które mogą być obiektem zainteresowania inwestorów oraz obserwatorów rynku finansowego.

Na dzień 23 sierpnia 2023 roku kurs odniesienia akcji mBanku wynosił 409,00 zł. Warto jednak zauważyć, że w okresie od tego momentu do 27 listopada 2023 roku doszło do znaczących zmian. Wartość akcji uległa zmianie o 35,75%, co przełożyło się na wzrost o 146,20 zł. To istotne zjawisko, które może budzić zainteresowanie inwestorów oraz analityków rynku finansowego.

Maksymalna wartość akcji mBanku w analizowanym okresie wyniosła 573,40 zł, osiągnięta w dniu 21 listopada 2023 roku. Z kolei najniższa wartość, czyli 371,80 zł, została odnotowana 4 października 2023 roku. To istotne dane, które pozwalają lepiej zrozumieć zakres zmienności kursu akcji mBanku w ostatnich miesiącach.

Średni kurs w omawianym okresie wyniósł 461,02 zł, a średni wolumen obrotu szacowany był na 29 372 sztuki. Obroty, czyli suma wszystkich transakcji, osiągnęły imponującą kwotę 896,20 mln zł, co przekłada się na średnie obroty na poziomie 13,58 mln zł.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu