20 października 2023, aktualizacja: 23 października 2023

Akcje Santander w piątek, 20 października. Ile kosztują dziś akcje Santander?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: freepik.com

W niniejszym artykule skupimy się na bieżących notowaniach akcji Santander, jednego z istotnych graczy na globalnym rynku finansowym. Dnia 20 października, przyjrzymy się uważnie kursom akcji tej renomowanej instytucji, starając się zrozumieć, jakie czynniki wpływają na ich aktualną wartość. Santander, jako międzynarodowy bank o globalnym zasięgu, odgrywa kluczową rolę w światowym sektorze finansowym, co czyni jego notowania przedmiotem zainteresowania inwestorów na różnych rynkach. W trakcie tego artykułu analizować będziemy najnowsze wydarzenia i trendy, które wpływają na cenę akcji Santander, dostarczając czytelnikom pełniejszego obrazu obecnej sytuacji rynkowej. Zapraszamy do zgłębienia aktualnych notowań i dynamicznych aspektów związanych z akcjami Santander.

Zobacz również: Akcje Santander we czwartek, 19 października. Aktualne notowania, zmienność, wykres

Wykres Santander

Notowania Santander

W ciągu ostatnich trzech miesięcy, notowania akcji Santander podlegały zróżnicowanym zmianom, odzwierciedlając dynamiczny charakter rynku finansowego. Kurs odniesienia, ustalony na poziomie 414,8000 zł dnia 23 lipca 2023 roku, zanotował minimalny spadek o -0,72%, co przekłada się na zmniejszenie o -3,0000 zł w wartości akcji. Maksymalny kurs w tym okresie, osiągnięty 17 października, wyniósł 432,8000 zł, podczas gdy najniższy notowano 19 września i wyniósł 340,4000 zł.

Średnia wartość akcji Santander w analizowanym okresie wyniosła 377,9667 zł, co sugeruje pewne wahania cen wokół tego poziomu. Wolumen obrotu, czyli liczba akcji, które zmieniły właściciela, osiągnął znaczący poziom 4 782 271 sztuk. Średni wolumen dzienny wyniósł 72 459 sztuk, co może świadczyć o pewnym stopniu aktywności inwestorów w handlu akcjami Santander.

Całkowite obroty w analizowanym okresie wyniosły 1 807,567 mln zł, a średnie obroty dziennie kształtowały się na poziomie 27,387 mln zł. Te liczby odzwierciedlają znaczącą aktywność inwestorów na rynku akcji Santander, co może być wynikiem różnorodnych czynników, takich jak informacje rynkowe, wyniki finansowe banku czy ogólne trendy sektora finansowego.

Podsumowując, notowania Santander w ostatnich trzech miesiącach ukazują pewne zmienne tendencje, co może być istotne dla inwestorów i obserwatorów rynku, dążących do zrozumienia ruchów cenowych tej renomowanej instytucji finansowej.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu