9 października 2023

Najlepsze konto oszczędnościowe 9 października. Która oferta konta oszczędnościowego jest najkorzystniejsza? Analiza dostępnych na rynku ofert – najwyższe oprocentowanie

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Postanowiliśmy dokładnie przeanalizować najbardziej korzystne oferty bankowe, skupiając się dziś na kontach oszczędnościowych. Naszym wyborem numer jeden jest Konto Oszczędnościowe Raiffeisen. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem oraz analizą, która pomoże w podjęciu decyzji o oszczędzaniu z większym zyskiem. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami kont oszczędnościowych, które znajdują się w rankingu kont oszczędnościowych na październik 2023.

Dlaczego warto śledzić oferty rynkowe? Najlepsze promocje bankowe na rynku

Dynamika rynku finansowego sprawia, że oferty bankowe mogą się szybko zmieniać. Regularne śledzenie dostępnych opcji pozwala na skorzystanie z najkorzystniejszych warunków. Oszczędzanie staje się bardziej dochodowe, gdy korzystamy z ofert o najwyższym oprocentowaniu.

Czy i dlaczego warto mieć konto oszczędnościowe? 

Konto oszczędnościowe stanowi nie tylko bezpieczne miejsce przechowywania środków, ale także oferuje możliwość pomnażania kapitału dzięki odsetkom. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarabiać na swoich oszczędnościach, utrzymując jednocześnie dostęp do środków w razie potrzeby.

Oferta Konto Oszczędnościowe Raiffeisen

Raiffeisen Digital Bank wprowadza promocyjną ofertę dla nowych klientów, oferując nawet 8% rocznej stopy oprocentowania na Konto Oszczędnościowe Start w okresie od 30 września do 30 grudnia 2023 roku. Maksymalna kwota oszczędności objęta promocją to 200 tysięcy złotych.

Konto Oszczędnościowe Start w praktyce

Konto Oszczędnościowe Start to wygodne rozwiązanie dla osób posiadających Konto Osobiste w Raiffeisen Digital Bank. Przelewając środki na Konto Oszczędnościowe, oszczędności zaczynają generować odsetki. Promocyjna oferta obejmuje oszczędności do 200 tys. zł.

Zalety konta oszczędnościowego Raiffeisen

  1. Generowanie odsetek codziennie, wypłacanych regularnie na konto co miesiąc.
  2. Brak minimalnego depozytu, dodatkowych opłat czy kar za wypłaty.
  3. Swobodne przesyłanie środków między kontem osobistym a Kontem Oszczędnościowym.
  4. Procedura otwarcia Konta Oszczędnościowego Start w Raiffeisen:
  5. Otwarcie Konta Oszczędnościowego Start jest proste i odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej Raiffeisen Digital Bank. Wystarczy przejść do zakładki „Oszczędności,” kliknąć „Otwórz konto oszczędnościowe,” odpowiedzieć na pytania dotyczące celów oszczędnościowych, zapoznać się z umową i podpisać ją przez aplikację.

Oprocentowanie Konto Oszczędnościowe Start

8% w skali roku do 200 tys. zł w okresie promocyjnym (30 września – 30 grudnia 2023 r.).

Standardowe oprocentowanie wynosi 2,9% w skali roku do 200 tys. zł.

Promocyjne oprocentowanie to 5,1% w skali roku do 200 tys. zł w okresie promocyjnym.

Dodatkowe informacje:

  • Brak ograniczeń w liczbie przelewów między kontem osobistym a oszczędnościowym.
  • Brak minimalnych i maksymalnych sald na Koncie Oszczędnościowym.
  • Minimalna kwota transakcji to tylko 0,01 zł.
  • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta, jak również za przelewy wewnętrzne.

UWAGA: Oprocentowanie może podlegać austriackiemu podatkowi w wysokości 25%. Aby go uniknąć, istnieje konieczność złożenia odpowiedniego formularza podatkowego.

Konto Oszczędnościowe Raiffeisen to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Oferuje ono wysoką stopę oprocentowania w okresie promocyjnym, brak opłat oraz łatwość obsługi za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Regularne śledzenie rynkowych propozycji pozwala na wybór najkorzystniejszych ofert i maksymalizację zysków z oszczędzania.

Zachęcamy do śledzenia naszych analiz, aby być na bieżąco z najnowszymi, korzystnymi ofertami finansowymi.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu