28 lutego 2024

Godziny przelewów w Nest Bank. Przelewy wychodzące i przychodzące Nest Bank

< 1 minuta czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Przelewy to integralna część codziennego funkcjonowania bankowości, a dobór odpowiednich godzin ma kluczowe znaczenie dla terminowości przekazu środków. Nest Bank, dbając o wygodę klientów, określił precyzyjne godziny realizacji przelewów, zarówno przychodzących, jak i wychodzących.

Dowiedz się więcej o NEST BANK: Podstawowe informacje o Nest Bank

Przelewy krajowe Elixir

Przelew krajowy Elixir stanowi podstawową formę przekazywania środków w polskiej walucie, wykorzystywaną do regulowania różnorodnych płatności. Bezpieczne, proste w obsłudze i darmowe – to główne zalety tej usługi w Nest Banku. Wystarczy skorzystać z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, aby zlecić przelew.

Godziny realizacji przelewów

Jeśli zlecisz przelew krajowy Elixir do godziny 14:30 w dniu roboczym, zostanie on zrealizowany jeszcze tego samego dnia. Natomiast zlecenia przekazane po godzinie 14:30 lub w dniu wolnym od pracy, trafią do realizacji następnego dnia roboczego.

Godziny przychodzących przelewów

  • 10:30
  • 14:15
  • 17:00

Godziny wychodzących przelewów

  • 8:00
  • 12:00
  • 14:30

Kod SWIFT/BIC

Dla przelewów zagranicznych, Nest Bank udostępnia kod SWIFT/BIC: NESBPLPW. Dzięki niemu możliwe jest sprawnie i bezpiecznie dokonywanie transakcji międzynarodowych.

Terminowość i precyzja w realizacji przelewów są priorytetem Nest Banku, zapewniając klientom komfort i pewność podczas operacji finansowych.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu