25 września 2023

Bank Pekao S.A. Rozpoczyna Nową Edycję Programu „Polecam Przekorzystnie” dla Klientów

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Bank Pekao S.A. wprowadził kolejną edycję programu „Polecam Przekorzystnie”, skierowanego zarówno do obecnych klientów, jak i nowych. To reakcja na sukces Konta Przekorzystnego, które zdobyło miano najlepszego na rynku według konkursu „Złoty Bankier” w latach 2021-2023.

Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. jest cenione za intuicyjność i prostotę obsługi, a także za konkurencyjne korzyści, jakie oferuje swoim klientom. W związku z tym, że blisko 40% klientów poniżej 26. roku życia założyło Konto Przekorzystne na podstawie poleceń od przyjaciół lub rodziny, a co piąty starszy użytkownik został zachęcony do otwarcia konta przez swoich bliskich, bank postanowił kontynuować program „Polecam Przekorzystnie”.

Program ten oferuje nagrody w wysokości 100 lub 50 zł dla klientów, którzy skutecznie polecają Konto Przekorzystne lub inne rachunki znajdujące się w ofercie banku, takie jak Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium lub Konto Przekorzystne Biznes. Każdy klient banku może polecić konto nawet 15 osobom, co może przynieść mu nagrodę wynoszącą aż 1500 zł.

W obecnej edycji programu nagrody otrzymują osoby, które polecają konta, a także nowi klienci, którzy otwierają konto w promocji. Program jest dostępny dla zarówno obecnych klientów banku, jak i tych, którzy założą konto w trakcie trwania programu.

Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A., podkreślił, że sukces Konta Przekorzystnego wynika zarówno z uznania ekspertów, jak i z rekomendacji klientów. Bank stawia na kontynuację tego modelu, a program „Polecam Przekorzystnie” jest częścią tej strategii.

Aby wziąć udział w programie, wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej PeoPay i skorzystać z promocji. Osoby, które otrzymają polecenie założenia konta, mogą w kolejnym kroku polecić je innym, uczestnicząc tym samym w programie. Ważne jest przekazanie poleconej osobie kodu, który jest numerem telefonu podawanym podczas rejestracji w programie.

Konto Przekorzystne oferuje klientom wiele korzyści, w tym bezwarunkowo bezpłatne prowadzenie konta i dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Dodatkowo, klientom, którzy spełniają określone warunki, bank zwalnia z opłaty za kartę. Osoby poniżej 26. roku życia mają gwarantowaną obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki bez dodatkowych kosztów.

Program „Polecam Przekorzystnie” to inicjatywa Banku Pekao S.A., która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów i przyczynia się do rozwoju bazy klientów banku.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu