velo bank logowanie

VeloBank S.A. (wcześniej Bank BFG S.A.) to bank uniwersalny z centralną siedzibą przy Rondzie Ignacego Daszyńskiego 2C w Warszawie. Jego powstanie miało miejsce 3 października 2022 roku, a to efekt przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Banku S.A., przeprowadzonej przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Bank funkcjonował pod dwiema markami handlowymi, tj. Getin Bank oraz Noble Bank, aż do listopada 2022 roku. Po zakończeniu procesu restrukturyzacji bank działa pod jedną wspólną nazwą – Velo Bank.

Aktualne logo banku znajduje się poniżej.

Źródło: Galeria Młociny


Historia Velo Bank

Velo Bank to relatywnie nowa instytucja, która powstała dopiero w 2022 r. w wyniku restrukturyzacji Getin Noble Bank. Poniżej znajduje się historia Getin Noble Banku, jego restrukturyzacji i powstania Velo Bank.

VeloBank S.A. (wcześniej Bank BFG S.A.) to bank uniwersalny z centralną siedzibą przy Rondzie Ignacego Daszyńskiego 2C w Warszawie. Jego powstanie miało miejsce 3 października 2022 roku, a to efekt przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Banku S.A., przeprowadzonej przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Bank funkcjonował pod dwiema markami handlowymi, tj. Getin Bank oraz Noble Bank, aż do […]

Czytaj więcej 20 października 2023

Jeśli Twoim marzeniem jest własne mieszkanie lub dom, oferta kredytu hipotecznego w Velo Bank może okazać się idealnym rozwiązaniem. Atrakcyjne warunki finansowe, elastyczność i prosty proces wnioskowania to główne zalety tej promocji. Teraz to dobry moment, aby rozmawiać o swoim własnym domu i rozpocząć planowanie przyszłości w nowym miejscu. Szczegółowe informacje, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz na stronie internetowej banku. Velo Bank oferuje także dostęp do kontaktu telefonicznego i e-mailowego, abyś mógł uzyskać wszelkie potrzebne informacje i wsparcie w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Nie zwlekaj – teraz to idealny moment, aby zacząć pracować nad swoimi marzeniami o własnym lokum.

Czytaj więcej 4 września 2023

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Velo Bank Daj swoim oszczędnościom szansę na wzrost dzięki nowej promocji w Velo Banku, zwanej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. W ramach tej atrakcyjnej oferty możesz otworzyć lokatę na 3 miesiące, która może przynieść oprocentowanie sięgające nawet 7% rocznie! Co więcej, konto w Velo Banku jest niezwykle elastyczne i zapewnia stały […]

Czytaj więcej 3 lipca 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu