santander kiedy przelewy

Santander Bank Polska SA to bank uniwersalny funkcjonujący w Polsce, trzeci zarówno jeżeli chodzi o wartość aktywów jak i liczbę funkcjonujących placówek.

W 2018 r. Santander Bank Polska dysponował 526 placówkami, rozmieszczonymi na obszarze całej Polski. Oprócz sieci własnych oddziałów, bank korzystał z placówek partnerskich, które były prowadzone przez osoby współpracujące z bankiem na podstawie umowy agencyjnej. Te placówki partnerskie oferowały wybrane produkty i usługi Santander Bank Polska.

Ponadto bank posiadał w swoim rozporządzeniu 1724 bankomaty (stan na dzień 27 sierpnia 2018 roku) oraz 798 wpłatomatów (stan na dzień 23 maja 2018 roku). To rozległa infrastruktura umożliwiała klientom łatwy dostęp do usług bankowych, zarówno w tradycyjnych oddziałach, jak i za pośrednictwem dostępnych urządzeń bankowych.

Historia Santander Bank

Bank Santander przygotował ofertę dla nowych klientów, z którą możesz więcej. Weź udział w promocji i zgarnij nawet 600 zł w premiach! Oprócz tego Twoje dziecko może uzyskać dodatkowe 150 zł na ferie, jeżeli otworzysz mu konto w Santander. Załóż Konto w Banku Santander i zyskaj 600 zł Aby otrzymać 600 zł premii od Banku Santander, musisz przystąpić do promocji do […]

Czytaj więcej 14 lipca 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu