ranking kont bankowych

Konto Otwarte na Ciebie

W obecnej promocji BNP Paribas masz możliwość udziału zarówno w promocji organizowanej przez bank jak i w konkursie. Promocja trwa od 1 października 2023 roku do momentu osiągnięcia 10 000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 31 grudnia 2023 roku. Dodatkowo, posiadając Kartę Filmową i konto osobiste w BNP Paribas, możesz wziąć udział w konkursie „Przygoda jak z filmu”, w którym możesz wygrać dwuosobową wycieczkę do Hollywood. Wybierasz nagrodę, na którą chcesz polować i udzielasz odpowiedzi na pytanie konkursowe w formularzu rejestracyjnym przed 31 grudnia 2023 roku.

W ramach aktualnej akcji promocyjnej masz 3 możliwości:

Wziąć udział w Promocji i otrzymać 2 kody do CANAL+ Online.

Wziąć udział w Konkursie i walczyć o wybraną nagrodę.

Wziąć udział zarówno w Promocji jak I Konkursie.

Promocja

Za założenie Konto Osobistego (Konto Otwarte na Ciebie) i spełnisz warunki promocji, to zostaniesz nagrodzony Canal+ Online, gdzie znajdziesz:

  • Oryginalne filmy i seriale stworzone przez Canal+, które możesz pobierać.

Konto Otwarte na Ciebie W obecnej promocji BNP Paribas masz możliwość udziału zarówno w promocji organizowanej przez bank jak i w konkursie. Promocja trwa od 1 października 2023 roku do momentu osiągnięcia 10 000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 31 grudnia 2023 roku. Dodatkowo, posiadając Kartę Filmową i konto osobiste w BNP Paribas, możesz […]

Czytaj więcej 9 października 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu