promocyjne konto osobiste

Warto śledzić promocje bankowe, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć korzyści z usług finansowych. Dzięki nim możesz otrzymać niższe opłaty za konto, kredyt czy kartę kredytową, a także bonusy w postaci premii, nagród lub zwrotu części wydatków. To doskonała okazja do optymalizacji swoich finansów i zwiększenia swojego kapitału. Portal Bankujesz.pl ci to umożliwia i obserwuje dla Was najlepsze i najnowsze promocje bankowe, które dzięki nam Ci nie uciekną! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o finansach, to zapraszamy na nasz panel edukacyjny.

Co można zyskać w promocyjnej ofercie?

W ramach promocji mBanku możesz zarobić nawet do 500 zł, w tym 150 zł do Media Expert lub Allegro! A to wszystko za założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR), czyli zwykłego konta osobistego. Ponadto konto założone za pośrednictwem aplikacji daje dostęp do promocyjnej 8% lokaty Moje Cele!

Musisz się pospieszyć, jeżeli chcesz skorzystać z oferty. Promocja jest ograniczona czasowo, a do wyczerpania puli pozostało tylko 5000 promocyjnych kont…

W ramach oferty możesz zgarnąć:

Aby otrzymać bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie Media Expert lub kartę podarunkową Allegro, należy spełnić poniższe kryteria:

  • Zarejestruj się w promocji.
  • Otwórz „eKonto możliwości” za pomocą aplikacji mobilnej.
  • Dokonaj minimum 5 płatności za pomocą telefonu w miesiącu, w którym otworzyłeś konto lub przed zakończeniem miesiąca następnego po otwarciu konta.

Warto śledzić promocje bankowe, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć korzyści z usług finansowych. Dzięki nim możesz otrzymać niższe opłaty za konto, kredyt czy kartę kredytową, a także bonusy w postaci premii, nagród lub zwrotu części wydatków. To doskonała okazja do optymalizacji swoich finansów i zwiększenia swojego kapitału. Portal Bankujesz.pl ci to umożliwia i […]

Czytaj więcej 8 września 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu