Pekao Partnerem Strategicznym

Bank Pekao S.A. wprowadza nową opcję dla klientów pod nazwą „PASJA MUZYKA: Jak nie teraz to kiedy dasz się porwać muzyce?” W ramach oferty banku pojawia się możliwość zamówienia karty z motywem muzycznym oraz wybrania tła muzycznego w aplikacji PeoPay. To jednak nie koniec atrakcji. Klienci mogą również liczyć na bilety na koncerty oraz inne muzyczne nagrody.

Rola muzyki w pozytywnym wpływie na samopoczucie jest powszechnie znana. W życiu każdego człowieka ma ważne znaczenie, dlatego też wsparcie tej pasji pozwala bankowi poszerzyć swoją ofertę oraz nadać jej emocjonalny i wyjątkowy charakter. Wraz z wprowadzeniem „pasji muzyki”, zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą zamówić kartę z motywem muzycznym do swojego konta oraz wybrać tło muzyczne w aplikacji PeoPay. To daje możliwość wyrażenia swojej tożsamości we wszystkich sferach życia, także tej finansowej.

Dodatkową korzyścią dla posiadaczy karty „muzycznej” jest szansa na zdobycie aż 8000 punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Zebrane punkty o wartości 100 zł mogą być wymienione na nagrody muzyczne, takie jak bilety na koncerty, vouchery do sklepów, subskrypcje do platform streamingowych, słuchawki czy głośniki. Promocja jest ważna do 21.01.2024 r. Warto zaznaczyć, że klienci Pekao uczestniczący w programie Mastercard Bezcenne Chwile mogą szybciej zdobywać nagrody, otrzymując 2 punkty za każde wydane 50 zł kartą do konta oraz aż 5 punktów za płatności kartą kredytową.

Oprócz tego, jakie korzyści niesie za sobą otwarcie konta dla młodych? Przede wszystkim osoby poniżej 26 roku życia mogą korzystać z konta bez opłat za prowadzenie, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wybór karty z niestandardowym motywem jest również całkowicie bezpłatny.

– W Bank Pekao S.A. wspieramy młodych ludzi w odpowiedzialnym dorastaniu, pielęgnując przy tym ich pasje – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych. – „Pasja muzyka” to nie tylko możliwość wizualizacji karty płatniczej i aplikacji PeoPay. To także szansa na wyrażenie siebie, swojego wewnętrznego muzycznego „ja”. Poprzez atrakcyjne promocje, chcemy inspirować i umożliwiać młodym pogłębianie swojego hobby w wyjątkowy i ekscytujący sposób – dodaje.

Otwarcie konta w Bank Pekao S.A. to nie tylko korzyści związane z personalizacją kart...

Bank Pekao S.A. wprowadza nową opcję dla klientów pod nazwą „PASJA MUZYKA: Jak nie teraz to kiedy dasz się porwać muzyce?” W ramach oferty banku pojawia się możliwość zamówienia karty z motywem muzycznym oraz wybrania tła muzycznego w aplikacji PeoPay. To jednak nie koniec atrakcji. Klienci mogą również liczyć na bilety na koncerty oraz inne […]

Czytaj więcej 29 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu