oferty kont osobistych

Codziennie staramy się dostarczać Wam informacji na temat najkorzystniejszych ofert finansowych. Dzisiaj mamy dla Was wyjątkową propozycję dotyczącą konta osobistego, która może przynieść nawet 500 PLN premii. Przyjrzyjmy się bliżej tej atrakcyjnej ofercie i sprawdźmy, czy warto z niej skorzystać.

Zobacz aktualny Ranking Kont Osobistych na Listopad 2023

Analiza Oferty: Konto Osobiste Millenium z Premią do 500 PLN

Bank Millenium prezentuje aktualną promocję pod nazwą "Promocja ze smakiem! 500 zł z kontem i kartą Mastercard". Co oferuje to konto?

Premia za Otwarcie Konta

W ramach tej promocji możesz otrzymać aż 500 zł premii, która składa się z vouchera o wartości 100 zł oraz dwóch premii po 200 zł każda. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie konta Millenium 360° do 30.11.2023 r. i spełnienie prostych warunków.

Korzyści z Konta Millenium 360°

  • Bezwarunkowo:
    • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.
    • 0 zł za przelewy BLIK na telefon w aplikacji mobilnej.
    • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (bankowość internetowa + aplikacja mobilna).
  • Dodatkowe Korzyści po Spełnieniu Warunków:
    • Jeśli zapłacisz kartą/BLIKIEM min. 5 razy w miesiącu (1 raz, jeśli masz poniżej 26 r.ż.), otrzymasz dodatkowe korzyści.

Karta Millenium Mastercard

Konto Otwarte na Ciebie W obecnej promocji BNP Paribas masz możliwość udziału zarówno w promocji organizowanej przez bank jak i w konkursie. Promocja trwa od 1 października 2023 roku do momentu osiągnięcia 10 000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 31 grudnia 2023 roku. Dodatkowo, posiadając Kartę Filmową i konto osobiste w BNP Paribas, możesz […]

Czytaj więcej 9 października 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu