lokata raiffeisen digital bank

Raiffeisen Digital Bank zaprezentował nowy produkt w swojej ofercie — lokaty terminowe online z oprocentowaniem 6,1% rocznie, dostępne na okresy 3, 6, i 12 miesięcy. Kliknij przycisk poniżej i załóż lokatę online!

Lokata Raiffeisen Digital Bank w praktyce

Lokata od Raiffeisen jest dostępna dla każdego niezależnie od tego czy jest lub będzie nowym klientem banku, aczkolwiek aby móc skorzystać z oferty należy najpierw założyć konto osobiste w tym mobilnym banku. Na lokacie można deponować środki od 100 zł do 200 000 zł na wybrany przez siebie okres, tj. 3, 6 lub 12 miesięcy. Niezależnie od okresu inwestycji, na jaki się zdecydujesz, lokata będzie oprocentowana na 6,1%.

Warto zaznaczyć, że Raiffeisen Digital Bank daje możliwość otwarcia dowolnej liczby lokat do maksymalnej łącznej wartości w wysokości 1 000 000 zł. Ponadto lokaty zostaną odnowione "z automatu" - tym samym po zakończeniu okresu trwania lokaty i naliczeniu odsetek, lokata otworzy się ponownie na taki sam czas trwania.


Oprócz lokaty Raiffeisen Digital Bank posiada w swojej ofercie konto oszczędnościowe — kliknij w obrazek poniżej, aby zapoznać się z jego ofertą.

Lokata Raiffeisen Digital Bank — podsumowanie zalet ...

Raiffeisen Digital Bank zaprezentował nowy produkt w swojej ofercie — lokaty terminowe online z oprocentowaniem 6,1% rocznie, dostępne na okresy 3, 6, i 12 miesięcy. Kliknij przycisk poniżej i załóż lokatę online! Lokata Raiffeisen Digital Bank w praktyce Lokata od Raiffeisen jest dostępna dla każdego niezależnie od tego czy jest lub będzie nowym klientem banku, […]

Czytaj więcej 26 marca 2024
facebook linkedin link search star star-empty menu