katolicki uniwersytet lubelski

Wojciech Andrusiewicz, znany jako rzecznik prasowy Narodowego Banku Polskiego (NBP), już nie będzie pełnił tej funkcji. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez biuro prasowe NBP.

Andrusiewicz objął stanowisko rzecznika prasowego NBP w listopadzie 2023 roku. Wówczas wyrażał swoje zadowolenie z możliwości pracy w jednej z najważniejszych instytucji państwa, zapewniając, że chętnie weźmie udział w budowaniu wizerunku NBP jako instytucji zaufania publicznego.

>> Czytaj także: Nowy Podatek od ogrzewania. Jakie mogą być skutki?

Jednakże, kariera Andrusiewicza w NBP dobiegła końca w lutym. Biuro prasowe NBP potwierdziło, że umowa z rzecznikiem trwała trzy miesiące i została zakończona.

Ale to nie koniec drogi dla Andrusiewicza. Już znalazł nowe zajęcie jako dyrektor Akademii Nowoczesnych Mediów i Komunikacji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Decyzja o zatrudnieniu Andrusiewicza wynika przede wszystkim z planów dalszego rozbudowywania strategii działań promocyjnych, medialnych, opiniotwórczych i edukacyjnych uczelni.

Wojciech Andrusiewicz to postać dobrze znana w świecie komunikacji publicznej. W przeszłości pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Zdrowia, zarządzając komunikacją w trudnym okresie pandemii. Był także rzecznikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz ZUS. Jego doświadczenie oraz umiejętności sprawiły, że został doceniony jako osoba posiadająca niezbędne kwalifikacje do pracy w Akademii Nowoczesnych Mediów i Komunikacji.

>> Czytaj także: Waloryzacja Emerytur w 2024 roku: Co Oznacza dla Emerytów?

Andrusiewicz jest politologiem z wykształcenia, ukończył Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jego bogate doświadczenie w obszarze komunikacji społecznej i medialnej będzie bez wątpienia cenne dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

...
facebook linkedin link search star star-empty menu