karnet festiwalowy

Drugie wydanie festiwalu showcase'owego Great September ponownie otrzymuje wsparcie mBanku, który pełni rolę mecenasa wydarzenia, podobnie jak w ubiegłym roku. W terminie od 14 do 16 września w Łodzi, na wielu scenach, wystąpi ponad 100 polskich artystów. W związku z festiwalem mBank przygotował dla uczestników wiele atrakcji, w tym obniżki cen biletów, gadżety festiwalowe, specjalną kartę płatniczą oraz wejściówki na wydarzenia festiwalowe.

Great September Showcase Festival&Conference to wydarzenie, które eksponuje najbardziej obiecujących polskich artystów oraz tworzy platformę do spotkań i wymiany doświadczeń dla profesjonalistów z branży muzycznej. Pierwsza edycja miała miejsce jesienią 2022 roku w Łodzi, a druga jest planowana na 14-16 września 2023 roku. mBank ponownie działa jako mecenasa tego wydarzenia. Podczas trzydniowego festiwalu wystąpi ponad 100 wykonawców, obejmujących zarówno znane postacie, jak i debiutujące talenty muzyczne.

Główna scena festiwalu, będąca inicjatywą mBanku oraz Mastercard (drugiego mecenasa wydarzenia), zaprezentuje artystów takich jak Mrozu i Daria Zawiałow. Wstęp na koncerty na tej scenie będzie bezpłatny. Dodatkowo, artyści wystąpią również w wielu łódzkich klubach, znajdujących się w centrum miasta przy ulicy Piotrkowskiej, na odcinku od numeru 19 do 217. Poza występami na żywo, uczestników festiwalu oczekują spotkania z artystami (w tym Vito Bambino i Kaśka Sochacka), panele dyskusyjne, pokazy filmów oraz warsztaty. Wejście na wszystkie wydarzenia jest możliwe dzięki zakupowi festiwalowego karnetu. Tak samo jak w poprzednim roku, mBank przygotował różnorodne atrakcje dla gości wydarzenia. Jedną z nich jest pamiątkowa karta płatnicza, dostępna w wersji tradycyjnej (2000 sztuk) oraz jako nielimitowana wersja mobilna. Karta nie tylko pełni funkcję płatniczą, ale również uprawnia do 50% zniżki na bilety festiwalowe oraz gadżety.

Wspólnie z Mastercardem, mBank zorganizuje wyłączne spotkanie dla swoich klientów, które odbędzie się w pięknych wnętrzach Akademii Muzycznej w Łodzi. Wejściówki na to wydarzenie będą do zdobycia w konkursie na profilu banku na Facebooku. W wydarzeniu wezmą udział Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu, oraz artysta, którego nazwisko zostanie ujawnione wkrótce.

...

Drugie wydanie festiwalu showcase’owego Great September ponownie otrzymuje wsparcie mBanku, który pełni rolę mecenasa wydarzenia, podobnie jak w ubiegłym roku. W terminie od 14 do 16 września w Łodzi, na wielu scenach, wystąpi ponad 100 polskich artystów. W związku z festiwalem mBank przygotował dla uczestników wiele atrakcji, w tym obniżki cen biletów, gadżety festiwalowe, specjalną kartę płatniczą oraz wejściówki na wydarzenia festiwalowe.

Czytaj więcej 29 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu