kantor

Cinkciarz.pl to polski dostarczyciel wielolutowych usług finansowych, m.in. takich jak karty czy pożyczki wielowalutowe. Firma zaczynała działalność na rynku walutowym, tworząc jako jeden z pierwszych portalów online do internetowej wymiany walut w Polsce. Cinkciarz.pl prowadzi działalność od 13 lat, wymieniając łącznie waluty na równowartość 170 miliardów PLN. Do tej pory otrzymali 900 tysięcy pozytywnych opinii wg. portalu Opineo.pl, a ponad 2 miliony użytkowników pobrało ich aplikację mobilną.

Przeczytaj nasz tekst, by poznać szczegółową ofertę Cinkciarz.pl, jednej z czołowych firm polskiego fintechu.


Chcesz więcej informacji o kantorach walutowych online? Odwiedź nasz tekst edukacyjny poświęcony internetowym kantorom — link znajduje się poniżej.

Źródło obrazka: depositphotos.com

Kantor internetowy. Na co zwracać uwagę przy wyborze kantoru internetowego? Jakie ma funkcje? Czy i dlaczego warto posiadać konto w kantorze?


Wymiana walut na Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl daje dostęp do atrakcyjnych kursów walutowych z niskimi spreadami, po których możesz wym...

Cinkciarz.pl to polski dostarczyciel wielolutowych usług finansowych, m.in. takich jak karty czy pożyczki wielowalutowe. Firma zaczynała działalność na rynku walutowym, tworząc jako jeden z pierwszych portalów online do internetowej wymiany walut w Polsce. Cinkciarz.pl prowadzi działalność od 13 lat, wymieniając łącznie waluty na równowartość 170 miliardów PLN. Do tej pory otrzymali 900 tysięcy pozytywnych opinii […]

Czytaj więcej 11 lipca 2023

Kantor internetowy to platforma internetowa, która umożliwia dokonywanie transakcji walutowych, czyli kupna i sprzedaży różnych walut. Dzięki kantorowi internetowemu, użytkownicy mogą dokonywać wymiany walut bez konieczności wychodzenia z domu, korzystając z internetowego systemu płatności lub tradycyjnego przelewu bankowego. Kantory internetowe oferują zazwyczaj konkurencyjne kursy wymiany walut w porównaniu do tradycyjnych kantorów stacjonarnych i banków. Kantory […]

Czytaj więcej 18 maja 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu