bankomaty

Egera, wcześniej znana jako Bitclude, to polska firma specjalizująca się w wymianie kryptowalut, jednocześnie pełniąca rolę giełdy kryptowalut oraz kryptokantoru online. Firma została założona w 2019 roku i od tego czasu zdobyła reputację jednej z największych giełd kryptowalut w Polsce.

Egera umożliwia inwestorom łatwy dostęp do kluczowych aktywów cyfrowych, oferując możliwość kupna i sprzedaży najważniejszych walut cyfrowych. Usługodawca, Bitclude sp. z o. o., jest pod przewodnictwem prezesa Jakuba Wierzcholskiego. Firma ma swoją siedzibę w Polsce.

Kantor i giełda Egera wyróżnia się prostotą obsługi oraz różnorodnymi metodami płatności i wypłat środków, w tym możliwością korzystania z bankomatów. Co istotne, Egera posiada status Małej Instytucji Płatniczej, co podkreśla jej specjalizację w obszarze płatności.

Zaletą Egera jest również fakt, że ponad 20 000 użytkowników korzysta z jej usług, a aż 95% środków przechowuje offline, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa inwestycji.

Mimo że na razie brak jest opinii użytkowników na temat Egera, firma zdaje się być stabilnym graczem na rynku kryptowalut w Polsce, oferując inwestorom różnorodne możliwości handlu i wymiany cyfrowych aktywów.

...

Egera, wcześniej znana jako Bitclude, to polska firma specjalizująca się w wymianie kryptowalut, jednocześnie pełniąca rolę giełdy kryptowalut oraz kryptokantoru online. Firma została założona w 2019 roku i od tego czasu zdobyła reputację jednej z największych giełd kryptowalut w Polsce. Egera umożliwia inwestorom łatwy dostęp do kluczowych aktywów cyfrowych, oferując możliwość kupna i sprzedaży najważniejszych […]

Czytaj więcej 10 października 2023

Jak donoszą media, nadchodzi nowa zmiana w krajobrazie bankomatów w Polsce, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa transakcji gotówkowych. Już za niewiele ponad miesiąc, z dniem 23 września 2023 roku, wchodzi w życie rozporządzenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, nakładające na banki obowiązek wyposażenia 40 procent bankomatów w kraju w systemy barwienia banknotów. Nowe przepisy mają skutecznie przeciwdziałać atakom na bankomaty oraz zapewnić większe bezpieczeństwo zarówno klientom, jak i instytucjom finansowym.

Czytaj więcej 25 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu