12 września 2023

Santander – notowania, cena akcji, zmienność, najważniejsze dane. Co się dzieje na rynku we wtorek, 12 września?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

Świat finansów jest miejscem nieustannych przemian, a każdy dzień przynosi ze sobą swoje niespodzianki i wyzwania. W ostatnim czasie sektor bankowy doświadczył szczególnie dużej zmienności, co skłania nas do przyjrzenia się dzisiejszym notowaniom Banco Santander, jednego z czołowych graczy w tej branży.

Santander to globalny gigant finansowy, który działa na wielu rynkach na całym świecie. Spółka ta ma wpływ na kształtowanie tendencji w sektorze bankowym i jest jednym z ważniejszych wskaźników ogólnego stanu gospodarki. Dlatego też, gdy notowania Santandera podlegają znaczącym zmianom, inwestorzy na całym świecie z uwagą przyglądają się sytuacji na rynku.

Dziś, 12 września, notowania Banco Santander są przedmiotem szczególnego zainteresowania. Spółka ta jest jednym z wielu banków, które doświadczają wzmożonej zmienności na tle globalnych wydarzeń ekonomicznych. Warto przyjrzeć się bliżej temu, co dzieje się na rynku akcji Santandera i jakie mogą być przyczyny tych zmian.

Wykres Santander 

Notowania Santander

Zmienność Kursu Santandera

Notowania Banco Santander odzwierciedlają znaczącą zmienność w ostatnich dniach. Kurs odniesienia wynosił 369,4000 zł dnia 12 września 2023 roku. Od tego momentu nastąpiły istotne zmiany w cenie akcji:

Zmiana Kursu: Kurs akcji Santandera spadł o -3,57%, co stanowi -13,2000 zł w porównaniu z kursem odniesienia. To wyraźna zmiana cenowa, która zwróciła uwagę inwestorów.

Minimum i Maksimum: Warto zwrócić uwagę, że akcje Santandera osiągnęły najniższą wartość w okresie obserwacji, wynosząc 346,0000 zł, podczas gdy najwyższa wartość wyniosła 372,4000 zł. To znaczne wahania cenowe w krótkim okresie czasu.

Średni Kurs: Średni kurs akcji Santandera w badanym okresie wynosił 358,7117 zł, co pokazuje, że notowania podlegały istotnym zmianom cenowym.

Wolumen Obrotu: Ogólna liczba akcji Santandera, które zmieniły właściciela, wyniosła 411 690 sztuk. To oznacza, że inwestorzy byli aktywni na rynku, dokonując transakcji.

Obroty: Łączna wartość obrotu akcjami Santandera w tym okresie wyniosła 146,847 mln zł, co podkreśla aktywność inwestorów.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu