22 listopada 2023

Kurs PKO BP dziś, 22 listopada. Co się dzieje na rynkach? Analiza zmienności kursu PKO BP

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bieżącej sytuacji na rynkach finansowych, ze szczególnym naciskiem na analizę kursu akcji PKO BP. Data 22 listopada staje się punktem wyjścia do zrozumienia najnowszych wydarzeń, które kształtują krajobraz inwestycji. 

Akcje PKO BP, jako jednego z kluczowych graczy na rynku finansowym, są obecnie poddane wpływowi różnorodnych czynników, które determinują ich kurs. Prześledzimy najnowsze trendy, analizy i prognozy, aby rzucić światło na to, co naprawdę dzieje się z kursem PKO BP w obliczu zmieniającego się otoczenia rynkowego. Gotowi na wnikliwą podróż przez mechanizmy finansowe i poznanie tajemniczych sił kształtujących obecną dynamikę giełdową? Przejdźmy zatem do analizy i zrozumienia, co dzieje się na rynkach w kontekście kursu PKO BP.

Wykres kursu PKO BP 

Notowania PKO BP

W okresie od 21 listopada 2022 roku do 21 listopada 2023 roku akcje PKO BP doświadczyły znacznej zmienności, co znalazło odzwierciedlenie w ich notowaniach na giełdzie. Kurs odniesienia spółki wzrósł o imponujące 69,07%, co równało się zmianie o 19,3800 zł na akcję. Wyjątkowo ciekawym elementem tej zmienności jest odnotowane minimum na poziomie 24,8300 zł datowane na 23 marca 2020 roku, co było czasem znaczących wyzwań na rynkach finansowych związanych z globalną sytuacją zdrowotną. Z drugiej strony, akcje osiągnęły swoje maksimum w okolicach 48,5000 zł w dniu 23 listopada 2020 roku, co może świadczyć o dynamicznych ruchach inwestorów na tle makroekonomicznego otoczenia.

Średni kurs akcji PKO BP w analizowanym okresie wyniósł 34,4624 zł, co dodatkowo podkreślała zmienna dynamika notowań. Wolumen obrotu, osiągając imponującą liczbę 682 192 794 sztuk, oraz średni wolumen na poziomie 2 696 414 sztuk, świadczą o znacznym zainteresowaniu inwestorów akcjami tej spółki. Całkowite obroty warte 23 485,990 mln zł oraz średnie obroty na poziomie 92,830 mln zł ukazują skalę aktywności inwestycyjnej na rynku PKO BP w badanym okresie. Te liczby rzucają światło na złożoność i dynamiczność zmian, które miały miejsce na rynku akcji PKO BP w ostatnim roku.

Czytaj również:

Kurs akcji mBank we środę, 22 listopada

Kurs akcji Pekao SA we środę, 22 listopada

Kurs akcji Alior Bank we środę, 22 listopada

Kurs akcji Santander we środę, 22 listopada

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu