21 listopada 2023

Kurs Alior Bank we wtorek, 21 listopada. Ile kosztują akcje spółki dniu dzisiejszym?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

W dzisiejszym nieustannie zmieniającym się krajobrazie finansowym, społeczność inwestorów i obserwatorów rynku z niecierpliwością śledzi notowania różnych spółek, starając się zrozumieć aktualne trendy i perspektywy inwestycyjne. Jednym z istotnych uczestników polskiego sektora bankowego, który przyciąga szczególne zainteresowanie, jest Alior Bank S.A. Dnia 21 listopada, we wtorek, pytanie o cenę akcji Alior Banku staje się centralnym punktem uwagi, rzucając światło na aktualną sytuację na rynku kapitałowym.

Wykres Alior Bank

Notowania Alior Bank

W ostatnim kwartale notowania akcji Alior Banku S.A. doświadczyły znaczącej zmienności, odzwierciedlając dynamiczne warunki na rynku kapitałowym oraz reakcje inwestorów na różne czynniki.

Kurs odniesienia wyniósł 55,0000 złotych, a notowania na dzień 20 listopada zanotowały znaczący wzrost o 36,58%, co równało się 20,1200 złotym. Ta dynamiczna zmiana odzwierciedlała intensywność ruchów cenowych i zainteresowanie inwestorów w analizowanym okresie.

Najniższy kurs został odnotowany 6 września i wyniósł 48,0000 złotych, podczas gdy kurs osiągnął swoje maksimum na poziomie 75,2600 złotych w dniu 20 listopada. Różnica między najniższym a najwyższym kursem podkreślała istotną zmienność wyceny akcji w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Średni kurs w analizowanym okresie wyniósł 58,3608 złotych. Ta wartość stanowiła punkt odniesienia dla inwestorów, pozwalając na ocenę, czy obecne notowania są powyżej czy poniżej średniej.

Ogólny wolumen obrotu wyniósł 17 846 099 sztuk, co przekładało się na średni wolumen na poziomie 274 555 sztuk. Wysoki wolumen obrotu wskazuje na zwiększoną aktywność inwestorów oraz intensywność handlu.

Całkowite obroty akcji Alior Banku wyniosły 1 050,804 miliona złotych, przy średnich obrotach wynoszących 16,166 miliona złotych. Duże obroty mogą wynikać z większego zainteresowania rynkiem oraz chęci inwestorów do uczestnictwa w handlu akcjami Alior Banku.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu