26 lipca 2023, aktualizacja: 27 lipca 2023

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku! 8% oprocentowania, zero opłat i stały dostęp do środków. Wyjątkowa okazja na zyskowne oszczędzanie

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Banki wciąż starają się zaskakiwać swoich klientów, oferując szeroki wachlarz korzyści. To już nie tylko tradycyjne podwyższone oprocentowanie kont oszczędnościowych czy kredyty na korzystnych warunkach. Dzisiaj banki proponują znacznie więcej – od gotówki za otwarcie konta, po premie za aktywne korzystanie z usług elektronicznych. Programy lojalnościowe, rabaty na zakupy, darmowe ubezpieczenia czy cashback to tylko niektóre z bonusów, które można zdobyć.

Śledzenie aktualnych promocji bankowych to nie tylko szansa na zdobycie wyjątkowych bonusów, ale również sposób na zaoszczędzenie znacznych kwot. Wybierając ofertę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, możesz maksymalnie wykorzystać swoje finanse.

Dziś pod lupę bierzemy ofertę KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWEGO od VELO BANK

Oszczędzanie może być przyjemne i korzystne dzięki nowej, atrakcyjnej ofercie VeloBanku! Zapraszamy do poznania Elastycznego Konta Oszczędnościowego, które zostało stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie elastyczność, wysokie oprocentowanie i brak opłat.

Atrakcyjne Oprocentowanie – 8% w Skali Roku!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku oferuje niezwykle korzystne oprocentowanie w wysokości 8% w skali roku dla nowych środków do 300 tysięcy złotych. To szansa na maksymalne wykorzystanie potencjału Twoich oszczędności, pozwalając na cieszenie się znaczącym wzrostem kapitału.

Zero Opłat i Prowizji

W VeloBanku stawiamy na przejrzystość i wygodę. Otwarcie i prowadzenie Elastycznego Konta Oszczędnościowego są zupełnie darmowe. Dodatkowo, nie poniesiesz żadnych kosztów za przelewy wewnętrzne dokonywane w bankowości elektronicznej. Dzięki temu Twoje oszczędności rosną, a Ty masz pełen dostęp do swoich środków.

Stały Dostęp do Środków

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku daje Ci stały dostęp do środków, co oznacza, że w każdej chwili możesz skorzystać z nich, bez ograniczeń i utraty zysków.

Oszczędzaj na 8% w Skali Roku przez 3 Miesiące. Co trzeba zrobić? Jak skorzystać z oferty?

Wystarczy, że wpłacisz nowe środki na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do 20.08.2023 r. oraz wyrazisz zgody marketingowe, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty 8% oprocentowania w skali roku do 300 tysięcy złotych przez 3 miesiące.

Konto Bez Wychodzenia z Domu

Proces otwarcia Elastycznego Konta Oszczędnościowego jest prosty i wygodny. Możesz to zrobić online, w kilku prostych krokach, a nawet bez wychodzenia z domu dzięki opcji Selfie. Wystarczy, że masz dowód osobisty i dostęp do Internetu.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku to szansa na zyskowne oszczędzanie, korzystając z atrakcyjnego oprocentowania, braku opłat i wygody korzystania z konta. Nie trać czasu – otwórz konto już teraz i zacznij robić to, co kochasz – zyskiwać na oszczędnościach!

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu