boś bank konto oszczędnościowe oprocentowanie

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska S.A., to stosunkowo młody bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, którego historia sięga roku 1991, a od 1997 roku notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu wsparcia finansowego dla różnorodnych projektów o charakterze ekologicznym. Bank oferuje szeroki zakres produktów i usług, w tym kredyty na termomodernizację, instalacje gazowe w obiektach użyteczności publicznej na obszarach wiejskich, zakup sadzonek roślin potrzebnych do produkcji biomasy oraz finansowanie zakupu i montażu urządzeń służących ochronie środowiska. Te urządzenia obejmują rozwiązania mające na celu oszczędzanie wody i energii elektrycznej, zarządzanie odpadami oraz uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków. Bank Ochrony Środowiska oferuje także wsparcie dla samorządów i przedsiębiorstw w procesie ubiegania się o dofinansowanie z funduszy pomocowych Unii Europejskiej.

Historia BOŚ Bank

Poniżej w formie punktów zamieściłem najważniejsze wydarzenia w historii BOŚ Banku.

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska S.A., to stosunkowo młody bank komercyjny z siedzibą w Warszawie, którego historia sięga roku 1991, a od 1997 roku notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu wsparcia finansowego dla różnorodnych projektów o charakterze ekologicznym.

Czytaj więcej 12 września 2023

Banki wciąż starają się zaskakiwać swoich klientów, oferując szeroki wachlarz korzyści. To już nie tylko tradycyjne podwyższone oprocentowanie kont oszczędnościowych czy kredyty na korzystnych warunkach. Dzisiaj banki proponują znacznie więcej – od gotówki za otwarcie konta, po premie za aktywne korzystanie z usług elektronicznych. Programy lojalnościowe, rabaty na zakupy, darmowe ubezpieczenia czy cashback to tylko niektóre z bonusów, które można zdobyć.

Czytaj więcej 26 lipca 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu