zakupy

Santander Bank Polska wspiera rodziców w zakupach związanych z początkiem roku szkolnego, oferując zniżki na produkty szkolne i promocje na pierwsze konto dzieci i nastolatków.

Początek roku szkolnego to dla wielu rodziców okres znaczących wydatków związanych z wyprawką szkolną. Badanie przeprowadzone przez Empik pod nazwą "Wyprawka szkolna 2023" pokazuje, że aż 70% rodziców planuje wydać więcej pieniędzy na artykuły szkolne niż rok wcześniej. Główne przyczyny to ogólny wzrost cen związany z inflacją (88%) oraz rosnące potrzeby uczniów (52%). Przygotowania do roku szkolnego wiążą się z zakupem książek, zeszytów, plecaków i innych niezbędnych artykułów, co może znacząco wpłynąć na budżet rodzinny. Santander Bank Polska postanowił wesprzeć rodziców w tym czasie, oferując zniżki na produkty szkolne oraz specjalną promocję na pierwsze konto dzieci i nastolatków.

Anna Maciejewska, product owner z Santander Bank Polska, podkreśla, że bank chce pomóc rodzicom w tym okresie, umożliwiając im oszczędności podczas zakupów. Wspólnie z partnerami przygotowali zniżki na niezbędne artykuły szkolne, co ma złagodzić obciążenia finansowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego.

Promocja "100 zł kieszonkowego" skierowana jest do dzieci i nastolatków, którzy nie mieli wcześniej konta w Santander Bank Polska. Aby skorzystać z promocji, trzeba otworzyć pierwsze konto dla dziecka lub nastolatka w banku i spełnić określone warunki, takie jak dokonanie przynajmniej jednej płatności kartą. Po spełnieniu warunków, bank przekaże nagrodę w postaci 100 zł na konto dziecka. Promocja jest ważna do 30 września 2023 roku.

Katarzyna Kasprzak, ekspert ds. strategii segmentu z Santander Bank Polska, podkreśla, że bank chce kształtować dobre nawyki finansowe u młodych ludzi. Konto Santander pozwoli im na samodzielne zarządzanie budżetem, kontrolowanie wydatków i oszczędzanie na przyszłość.

Bank przygotował także poradnik dla rodziców, w którym znajdują się informacje na temat uzyskania wsparcia finansowego na artykuły szkolne, przydatne wskazówki przed nowym rokiem szkolnym oraz pomysły, jak uczyć nastolatków odkładania pieniędzy z wykorzystaniem usługi Moje Cele w aplikacji Santander mobile. Dodatkowo, na stronie banku dostępne są propozycje zniżek u partnerów na plecaki, książki i kursy e-learningowe, które pomogą rodzicom zaoszczędzić podczas zakupów wyprawki szkolnej.

<...

PKO Bank Polski, lider na polskim rynku bankowym, kontynuuje swój innowacyjny kurs, wprowadzając rewolucyjną usługę „PKO Płacę później”. Ta nowatorska inicjatywa umożliwia klientom banku płatności odroczonych, dając im swobodę zakupów w ramach określonego limitu i spłacenia ich w ciągu 30 dni. Od momentu jej uruchomienia pod koniec listopada ubiegłego roku, usługę „PKO Płacę później” wybrało już 100 tysięcy klientów PKO Banku Polskiego.

Czytaj więcej 10 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu