design

Santander Bank Polska Przynosi Nową Aplikację Mobilną Bank postawił na odmieniony wygląd, intuicyjne funkcje oraz możliwość personalizacji. Proces przenoszenia użytkowników rozpocznie się od 4 września. Migracja będzie przeprowadzana etapami i potrwa około 6 tygodni.

Aplikacja powstała we współpracy międzynarodowych zespołów Grupy Santander. Łączy ona praktyki stosowane na europejskich rynkach i odpowiada na oczekiwania klientów. Nowy wygląd, użyteczne funkcje oraz jeszcze bardziej dopasowana personalizacja mają pomagać im w codziennych sprawach.

"Mobilność tak głęboko zakorzeniła się w naszym codziennym życiu, że niewielu ludzi potrafi sobie wyobrazić egzystencję bez smartfona i aplikacji. To samo tyczy się bankowości – coraz więcej osób korzysta z aplikacji mobilnych. Dlatego naszym celem jest dostarczenie klientom narzędzia, które nie tylko pozwoli łatwo korzystać ze wszystkich istotnych funkcji, takich jak otwarcie konta, dokonanie płatności w sklepie czy skontaktowanie się z pracownikiem banku wideo, ale również doda coś więcej. Coś, co sprawi, że korzystanie z aplikacji przyniesie dodatkową radość i przyjemność w codziennym użytkowaniu – chodzi o personalizację i dostosowanie aplikacji do indywidualnych potrzeb" – powiedział Piotr Hibner, dyrektor Santander Digital.

Nowe Możliwości

Cyfryzacja stanowi ważny element strategii banku. Dlatego Santander Bank Polska systematycznie wprowadza nowe produkty i rozwiązania. Ulepszona aplikacja Santander mobile pozwala klientom na samodzielną personalizację oraz wygodne i szybkie korzystanie z usług bankowości mobilnej.

Personalizacja – Klienci mogą teraz sami dostosować wygląd swojego pulpitu do swoich potrzeb i preferencji. To obejmuje takie opcje jak spersonalizowane powitanie, wybór języka, zdjęcia, tapety czy dostosowanie widocznych skrótów na ekranie.

Kontrola Finansów – Klienci indywidualni mogą w dowolnym momencie sprawdzić, ile zapłacą za konto Santander i kartę Dopasowaną w danym miesiącu, bez konieczności ręcznego liczenia wydatków. W Poradniku Cenowym znajdą informacje o tym, ile brakuje do osiągnięcia opłaty miesięcznej za prowadzenie konta Santander i kartę w wysokości 0 złotych.

Większe Bezpieczeństwo

...

10 sierpnia 2023 roku to dzień, który zapisze się w historii polsko-ukraińskich relacji jako moment owocnej współpracy i przyjaźni. Narodowy Bank Polski (NBP) ogłosił plany emisji wyjątkowych srebrnych monet kolekcjonerskich, które zostaną wyprodukowane we współpracy z Narodowym Bankiem Ukrainy (NBU) z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy, przypadającego na 24 sierpnia. Monety noszą wyjątkowy tytuł: „Przyjaźń i Braterstwo to Największe Bogactwo”.

Czytaj więcej 10 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu