26 września 2023

PKO BP – kurs akcji spółki, notowania, wykres. Co z kursem PKO BP we wtorek, 26 września?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

PKO BP, czyli Polska Kasa Opieki S.A., to jedna z największych i najbardziej uznanych instytucji finansowych w Polsce. Jako lider sektora bankowego, PKO BP jest często w centrum uwagi, zarówno ze strony inwestorów, jak i mediów. Kurs akcji tej spółki ma wpływ na cały rynek, ponieważ bank ten odgrywa kluczową rolę w gospodarce kraju.

W  artykule przyjrzymy się bieżącym notowaniom akcji PKO BP we wtorek, 26 września, oraz postaramy się zrozumieć, jakie czynniki mogą wpłynąć na ich wartość. Analiza kursu akcji PKO BP może dostarczyć cennych informacji dla inwestorów oraz osób zainteresowanych sytuacją na rynku finansowym.

Wykres PKO BP

Notowania PKO BP

W ostatnim tygodniu notowania akcji PKO BP, jednej z najważniejszych instytucji finansowych w Polsce, przeszły pewne wahania na giełdzie, które przyciągnęły uwagę inwestorów i obserwatorów rynku. Warto przyjrzeć się bliżej, jak kształtowały się te notowania w dniach od 19 września do 26 września 2023 roku.

Kurs odniesienia dla akcji PKO BP wynosił 34,6900 złotych na dzień 23 września. Począwszy od 19 września, notowania spółki rozpoczęły tydzień na poziomie 34,6900 złotych i wykazywały pewną niestabilność w kolejnych dniach. Kurs akcji PKO BP osiągnął maksimum na poziomie 35,8000 złotych dnia 20 września, co mogło być rezultatem różnych czynników rynkowych i inwestycyjnych.

Jednakże, na dzień 26 września, notowania PKO BP zanotowały spadek, osiągając minimum na poziomie 33,6200 złotych. To oznacza, że w ciągu ostatniego tygodnia kurs akcji spółki zmniejszył się o 0,81%, co jest równoważne z wartością -0,2800 złotych na jedną akcję.

Warto również zwrócić uwagę na wolumen obrotu, który wyniósł 12 252 961 sztuk akcji. Średni wolumen obrotu w ciągu tego okresu wynosił 9 565 sztuk, a łączne obroty osiągnęły 426,839 milionów złotych, przy średnich obrotach wynoszących 0,333 miliona złotych. To sugeruje, że akcje PKO BP były przedmiotem intensywnej aktywności handlowej w ostatnim tygodniu, co może być związane z różnymi informacjami i wydarzeniami wpływającymi na rynek finansowy.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu