21 września 2023

Pekao SA – notowania, kurs akcji, wykres. Co się dzieje w sektorze bankowym we czwartek, 21 września?

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Świat finansów to dynamiczne i nieustannie zmieniające się otoczenie, w którym każdy dzień niesie ze sobą nowe wyzwania i możliwości. Jednym z sektorów, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem inwestorów i obserwatorów rynku, jest sektor bankowy. Dla wielu osób to serce gospodarki, a notowania i kursy akcji banków stanowią istotny wskaźnik kondycji całego sektora finansowego. Dzisiaj skupimy się na jednym z kluczowych graczy na polskim rynku bankowym – Pekao SA.

W tym artykule zajmiemy się najnowszymi notowaniami, kursem akcji oraz wykresem Pekao SA, aby zrozumieć, co dzieje się w tym banku oraz w sektorze bankowym jako całości w dniu 21 września. Dowiemy się, jakie czynniki wpłynęły na kurs akcji Pekao SA i jakie wydarzenia zaszły w sektorze bankowym, które mogą mieć wpływ na jego przyszłość. Czy to dobry moment na inwestycję w akcje banku, czy też warto zachować ostrożność? Zapraszamy do lektury, aby poznać najświeższe informacje i analizy dotyczące tego ważnego sektora gospodarki.

Wykres Pekao SA

Notowania Pekao SA

W ostatnim miesiącu kurs akcji Pekao SA przeszedł przez pewne wahania, co stanowi istotną uwagę dla inwestorów i obserwatorów rynku. Rozpoczynając od kursu odniesienia w wysokości 105,9000 zł, wartość akcji spółki zmniejszyła się o 2,0500 zł, co stanowi spadek o 1,94%. Najniższy punkt w tym okresie, wynoszący 94,7000 zł, został osiągnięty 6 września, natomiast najwyższa wartość kursu, wynosząca 110,6500 zł, była notowana 31 sierpnia.

Średni kurs akcji Pekao SA w ciągu ostatniego miesiąca wynosił 104,1317 zł. Wolumen obrotu, czyli liczba akcji Pekao SA wymieniana na rynku w ciągu tego okresu, wyniósł 11 848 051 sztuk, a średni dzienny wolumen obrotu to 515 133 sztuki. Łączna wartość transakcji akcjami Pekao SA w analizowanym okresie wyniosła 1 221,733 mln zł, z średnimi obrotami na poziomie 53,119 mln zł dziennie.

Te liczby odzwierciedlają zmienność rynkową i dostarczają inwestorom informacji na temat zmian w wycenie akcji Pekao SA w badanym okresie. Fluktuacje te mogą być wynikiem różnych czynników, takich jak wiadomości gospodarcze, ogólna sytuacja na rynku czy też decyzje inwestorów. Wartości te stanowią ważne dane do analizy i pomagają inwestorom w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu