11 września 2023

Nowa Kampania Alior Banku Zachęca do Refinansowania Kredytów Firmowych

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Alior Bank ogłosił rozpoczęcie nowej kampanii marketingowej, której celem jest promowanie refinansowania kredytów firmowych, które zostały wcześniej zaciągnięte w innych bankach. Akcja jest ukierunkowana na firmy, których przychody ze sprzedaży za ostatni rok obrachunkowy nie przekraczają 5 milionów złotych. Promocja będzie trwać do końca grudnia tego roku.

Refinansowanie kredytów to proces przenoszenia zobowiązań finansowych z jednej instytucji bankowej do innej w celu uzyskania bardziej korzystnych warunków kredytowania. Klienci, którzy zdecydują się przenieść swoje kredyty firmowe do Alior Banku, mogą liczyć na atrakcyjne obniżenie marży nawet o połowę. Taka oferta doskonale wpisuje się w strategiczne cele banku, które zakładają udzielanie wsparcia przedsiębiorcom.

Magdalena Lewicka, dyrektor Departamentu Marketingu Alior Banku, wyjaśnia: „W strategii 'Bank na co dzień. Bank na przyszłość’ Alior Banku kładziemy duży nacisk na wsparcie przedsiębiorców, zwłaszcza mikrofirm i segmentu MŚP, które stanowią kluczowy element polskiej gospodarki. Nasza nowa kampania refinansowania kredytów jest dowodem naszego zaangażowania w rozwijanie rodzimych firm i pomagania im osiągnąć sukces.”

Kampania marketingowa, której celem jest promowanie refinansowania kredytów firmowych, wystartowała we wrześniu i będzie trwać do końca października. Jej głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby mikrofirm oraz przedstawienie im atrakcyjnych możliwości związanych z refinansowaniem kredytów firmowych. Reklama Alior Banku będzie dostępna w tradycyjnym i radiu online, m.in. na antenach RMF FM, RMF Classic, Polskiego Radia PR-24 i PR-3 oraz w sieciach radiowych, takich jak ESKA, Supernova, Radio Plus, VOX FM, Muzo FM. Kampania radiowa zostanie wzmocniona działaniami online oraz reklamą prasową. Za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis, a kreację przygotowała agencja PZL.

Oferta Alior Banku jest skierowana do mikrofirm, które generują przychody ze sprzedaży nie przekraczające 5 milionów złotych w ostatnim roku obrachunkowym. Dla tych przedsiębiorstw, które mają obecnie zaciągnięte kredyty do 1 miliona złotych na swoją bieżącą działalność w innych bankach, Alior Bank przygotował atrakcyjne warunki refinansowania. Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie swojego kredytu do Alior Banku, mogą liczyć na obniżenie marży nawet o 50 procent, przy zachowaniu maksymalnych poziomów 2,5 procent lub 3,5 procent w zależności od rodzaju i kwoty kredytu. Warto dodać, że Alior Bank nie nalicza prowizji za przyznanie kredytu w ramach tej promocji. Oferta refinansowania kredytów będzie ważna do końca grudnia bieżącego roku.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu