26 czerwca 2023, aktualizacja: 30 czerwca 2023

Atrakcyjna promocja na Konto dla Ciebie w Banku Credit Agricole: Nawet 550 PLN premii do zdobycia i korzyści pod każdym kątem!

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Szukasz korzystnego konta osobistego, które spełni Twoje oczekiwania? Bank Credit Agricole ma dla Ciebie doskonałą ofertę. Teraz możesz skorzystać z promocji na Konto dla Ciebie z pierwszą kartą z ekotworzywa i otrzymać atrakcyjne premie. To nie tylko korzystne dla Ciebie, ale także dla środowiska.


Otwarcie konta jest bezpłatne, co stanowi dodatkową zaletę tej promocji. Wystarczy, że spełnisz określone warunki, a możesz zdobyć nawet 555 zł premii. To doskonała okazja, aby skorzystać z nowoczesnej aplikacji CA24 Mobile, która umożliwia płatności telefonem, zegarkiem, opaską lub BLIKIEM. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się wygodnym i innowacyjnym sposobem dokonywania transakcji.

Aby otworzyć Konto dla Ciebie, możesz skorzystać z aplikacji mobilnej lub wypełnić wniosek. Wystarczy posiadać smartfon z systemem Android, iOS lub HarmonyOS oraz polski dowód osobisty. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, doradcy Banku Credit Agricole są gotowi udzielić Ci niezbędnych informacji i wsparcia.

Konto dla Ciebie to korzystne rozwiązanie pod każdym kątem. Aby cieszyć się darmowym prowadzeniem konta, wystarczy mieć miesięczny wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKIEM. Jeśli spełnisz warunki, będziesz mógł skorzystać z wielu bezpłatnych usług, takich jak przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną czy wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce.Zasady promocji. Jak zdobyć dodatkową premię?

Promocja obowiązuje do 30.06.2023 i jest dostępna dla osób, które spełnią określone warunki. Na początek, otrzymasz 55 zł premii za otwarcie konta, pod warunkiem, że na Twoje nowe konto wpłynie kwota min. 300 zł.


Następnie, aby zyskać jeszcze więcej, musisz wykonać określoną liczbę płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM. Jeśli zrealizujesz min. 3 płatności miesięcznie, przez kolejne 6 miesięcy otrzymasz zwrot 3% łącznej wartości Twoich płatności, a to może przynieść Ci nawet 8,35 zł miesięcznie. Jeśli zdecydujesz się na min. 5 płatności, zwrot wyniesie 3% przez kolejne 12 miesięcy, a to aż do 12,50 zł miesięcznie. A jeśli wykonasz min. 10 płatności, otrzymasz zwrot 3% przez kolejne 20 miesięcy, co może przekładać się na nawet 25 zł miesięcznie.

Sumując te korzyści, możesz zyskać premię w wysokości do 555 zł. To znakomity sposób na zapewnienie sobie dodatkowych środków, które możesz wykorzystać na swoje cele i potrzeby.

Otwarcie Konta dla Ciebie w Banku Credit Agricole to doskonała decyzja, która pozwoli Ci korzystać z nowoczesnych rozwiązań płatniczych, oszczędzać na prowadzeniu konta i otrzymać atrakcyjne premie. Nie przegap tej okazji i skorzystaj z promocji już teraz!

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu