4 grudnia 2023

Akcje Pekao SA w poniedziałek, 4 grudnia. Ile kosztują dziś akcje spółki?

< 1 minuta czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: opracowanie własne

W dniu 4 grudnia, spojrzenie na notowania akcji Pekao SA staje się centralnym punktem zainteresowania inwestorów i obserwatorów rynku finansowego. Wartość tych akcji stanowi kluczowy wskaźnik kondycji spółki oraz odzwierciedlenie aktualnych tendencji na giełdzie. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się aktualnej cenie akcji Pekao SA, która stanowi istotny element obrazu bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym.

Czytaj także: Akcje PKO BP w poniedziałek, 4 grudnia. Ile kosztują dziś akcje spółki?

Wykres Pekao SA

Notowania Pekao SA

Analiza zmienności kursu akcji Pekao SA w ostatnim kwartale 2023 roku ukazuje istotne wahania na rynku. Analizując te dane, można zauważyć, że akcje Pekao SA doświadczyły znacznych fluktuacji w okresie ostatnich trzech miesięcy. Kurs odniesienia wynoszący 107,9000 zł wzrósł o 36,98%, osiągając maksymalny poziom 148,7000 zł w dniu 1 grudnia 2023 r. Warto zauważyć, że kurs osiągnął również swoje minimum na poziomie 94,7000 zł 6 września 2023 r.

Wysoki wolumen obrotu, wynoszący 48 718 092 sztuki, oraz znaczne obroty w wysokości 5 770,952 mln zł świadczą o intensywności handlu akcjami Pekao SA na rynku. Średni wolumen oraz średnie obroty utrzymują się na relatywnie wysokim poziomie, co sugeruje trwałe zainteresowanie inwestorów.

Ogólnie rzecz biorąc, analiza wskazuje na dynamiczność i zmienną naturę kursu akcji Pekao SA w ostatnim kwartale, co może stanowić zarówno wyzwanie, jak i szansę dla inwestorów, zależnie od ich strategii inwestycyjnej.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu