zgoda współmałżonka

VeloBank, znany z innowacyjnych rozwiązań finansowych, zaprezentował nową specjalną ofertę kredytową na zakup samochodu. Tym razem docelową grupą są pracownicy firm z sektorów energetycznego, finansowego, farmaceutycznego oraz ochrony zdrowia. Ta wyjątkowa propozycja pozwoli na zdalne ubieganie się o kredyt, a po spełnieniu wymagań, decyzja może zostać wydana nawet w ciągu 2 godzin - i to wszystko bez konieczności opuszczania biura czy domu.

Dostosowana do Wymagań ESG

Wielu przedsiębiorstwom z branż energetycznej, finansowej, farmaceutycznej oraz ochrony zdrowia zależy na realizacji celów zrównoważonego rozwoju (ESG). Właśnie z myślą o tych firmach, VeloBank stworzył specjalną ofertę kredytową. W ramach strategii ESG, VeloBank oferuje także kredyt Velo-Elektyk, który pozwala na sfinansowanie zakupu pojazdu elektrycznego, hybrydowego lub wodorowego.

Kto Może Skorzystać w oferty?

Oferta kredytu samochodowego VeloBanku jest przeznaczona dla pracowników firm z wyżej wspomnianych branż, którzy są konsumentami lub prowadzą działalność gospodarczą (z wyłączeniem wspólników spółek cywilnych). Kwota finansowania może sięgnąć nawet 300 tysięcy złotych, a dotyczy zarówno pojazdów używanych, jak i nowych.

To prostsze niż myślisz!

VeloBank skupił się na maksymalnym uproszczeniu procesu ubiegania się o kredyt. Formalności zostały ograniczone do minimum. Cała procedura, od wnioskowania po decyzję kredytową, może odbyć się zdalnie, bez konieczności wizyty w placówce. Co więcej, klient ma możliwość zakupu samochodu bez adnotacji w dowodzie rejestracyjnym (pod warunkiem zabezpieczenia w postaci przewłaszczenia z warunkiem zawieszającym). Przy kwocie finansowania do 75 tysięcy złotych nie jest wymagana także zgoda współmałżonka.

Zalety: Długi Okres Kredytowania

Klienci indywidualni mogą rozłożyć okres kredytowania na maksymalnie 144 miesiące, a JDG (osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą) na 120 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,83%.

Zalety: ...

VeloBank, znany z innowacyjnych rozwiązań finansowych, zaprezentował nową specjalną ofertę kredytową na zakup samochodu. Tym razem docelową grupą są pracownicy firm z sektorów energetycznego, finansowego, farmaceutycznego oraz ochrony zdrowia. Ta wyjątkowa propozycja pozwoli na zdalne ubieganie się o kredyt, a po spełnieniu wymagań, decyzja może zostać wydana nawet w ciągu 2 godzin – i to wszystko bez konieczności opuszczania biura czy domu.

Czytaj więcej 14 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu