wirtualna karta kredytowa za darmo

Jeżeli jesteś nowym klientem Net Credit to wówczas twoja pierwsza wirtualna karta kredytowa od Bycard przez pierwsze 30 dni będzie dla Ciebie darmowa! Interesuje cię dostęp do dodatkowej gotówki przez cały rok? Przeczytaj nasze warunki Bycard i dowiedz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie!

Wirtualna karta Bycard w praktyce

Bycard to marka, której właścicielem jest spółka Net Credit, która oferowała kiedyś pożyczki online, a obecnie oferuje limit kredytowy na wirtualnej karcie Mastercard, m.in. w ramach strony Bycard. Wirtualna karta kredytowa jest dostępna tylko i wyłącznie w telefonie, nie możesz otrzymać jej plastikowej kopii. Jedyne jej koszty, jakie płacisz to prowizja od wykorzystanego limitu kredytowego, które w przeliczeniu na RRSO wynoszą aż 191,48%. Warto zaznaczyć, że nowi klienci otrzymują pierwsze 30 dni bezpłatnie!

Co wyróżnia kartę Bycard?

  • Za wydanie i obsługę karty Bycard płacisz równe 0 zł.
  • Możesz zakończyć umowę wcześniej bez żadnych dodatkowych kosztów.
  • Wypłaty z bankomatów są darmowe.
  • 0 zł a płatności internetowe takie jak Google Pay i Apple Pay, podobnie jak przelewy.
  • Płatności zbliżeniowe są darmowe!

Jeżeli jesteś nowym klientem Net Credit to wówczas twoja pierwsza wirtualna karta kredytowa od Bycard przez pierwsze 30 dni będzie dla Ciebie darmowa! Interesuje cię dostęp do dodatkowej gotówki przez cały rok? Przeczytaj nasze warunki Bycard i dowiedz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie! Wirtualna karta Bycard w praktyce Bycard to marka, której właścicielem jest […]

Czytaj więcej 9 stycznia 2024
facebook linkedin link search star star-empty menu