okres wypowiedzenia

Przedstawiamy analizę oferty Virgin Mobile, zwracając uwagę na zalety, wady i realia korzystania z usług tego operatora. Virgin Mobile proponuje różnorodne pakiety, z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników. Dla osób ceniących elastyczność i brak zobowiązań dostępny jest abonament na kartę. Bez umowy na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, to propozycja dla tych, którzy nie chcą się wiązać długoterminowo.

Pakiet I

W ofercie na kartę Virgin Mobile oferuje atrakcyjny pakiet, w którym za 20 GB internetu, z czego 4,35 GB dostępne w roamingu UE, oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, zapłacisz jeszcze mniej, gdy zdecydujesz się na e-fakturę, terminowe płatności oraz zgody marketingowe.

Pakiet II

Kolejna propozycja to abonament na 24 miesiące. Za opłatą aktywacyjną w wysokości 30 zł otrzymujesz 40 GB internetu, w tym 6,53 GB w roamingu UE, nielimitowane połączenia głosowe i wiadomości, a także brak opłaty za przeniesienie numeru. Pierwszy miesiąc korzystania z tej opcji możesz mieć za darmo, co stanowi dodatkowy atut.

Redakcja Bankujesz.pl przedstawia analizę oferty Virgin Mobile, zwracając uwagę na zalety, wady i realia korzystania z usług tego operatora. Virgin Mobile proponuje różnorodne pakiety, z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników. Dla osób ceniących elastyczność i brak zobowiązań dostępny jest abonament na kartę. Bez umowy na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia, to propozycja dla tych, którzy nie chcą się wiązać długoterminowo.

Czytaj więcej 29 stycznia 2024
facebook linkedin link search star star-empty menu