klient

Banco Santander został uznany przez magazyn "The Banker" za najbardziej innowacyjny bank na świecie. To prestiżowe wyróżnienie przyznane w ramach nagród Innovation in Digital Banking jest rezultatem wprowadzenia przez bank cyfrowej platformy Gravity do głównych procesów bankowych. Ta unikalna technologia zbudowana do pracy w chmurze ma na celu zwiększenie satysfakcji klientów oraz poprawę wydajności banku dzięki zaawansowanej automatyzacji.

Gravity to nie tylko innowacyjne narzędzie, ale również pionierskie podejście do cyfrowej transformacji w sektorze bankowym. Dzięki niemu Banco Santander stał się pierwszym dużym bankiem na świecie, który dokonał kompleksowej digitalizacji swoich kluczowych procesów bankowych przy użyciu własnego oprogramowania. To pozwala na bardziej efektywne i wydajne obsługiwanie klientów.

Platforma Gravity Santander była także podstawą do opracowania usługi Dual Run przez spółkę Google Cloud, która ułatwia firmom przechodzenie z systemów mainframe na rozwiązania chmurowe. To kolejny dowód na unikalność i zaawansowanie tej technologii.

Przewodnicząca Grupy Santander, Ana Botín, podkreśliła znaczenie innowacyjności dla banku i jego klientów, podziękowując jednocześnie pracownikom za ich zaangażowanie w rozwijanie globalnych rozwiązań. Magazyn "The Banker" docenił te wysiłki, przyznając nagrodę Banco Santander za jego innowacyjność i zaangażowanie w transformację cyfrową.

"The Banker" to renomowane czasopismo należące do Financial Times Group, które od 1926 roku śledzi i promuje innowacje w sektorze finansowym. Nagrody Innovation in Digital Banking są przyznawane bankom na całym świecie za ich działania na rzecz innowacji, reorganizacji wewnętrznych procesów i kultury organizacyjnej. Banco Santander zdobyło to prestiżowe wyróżnienie za swoje zaangażowanie w rozwijanie innowacyjnych rozwiązań na rzecz klientów i efektywności operacyjnej.

...

Banco Santander został uznany przez magazyn „The Banker” za najbardziej innowacyjny bank na świecie. To prestiżowe wyróżnienie przyznane w ramach nagród Innovation in Digital Banking jest rezultatem wprowadzenia przez bank cyfrowej platformy Gravity do głównych procesów bankowych. Ta unikalna technologia zbudowana do pracy w chmurze ma na celu zwiększenie satysfakcji klientów oraz poprawę wydajności banku dzięki zaawansowanej automatyzacji.

Czytaj więcej 13 września 2023

W dniu 4 września br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego oddziału Banku Pekao S.A. w imponującym Pekao Tower, będącym nową centralną siedzibą banku w Warszawie. Ta nowa placówka znajduje się tuż przy głównym wejściu do kompleksu Forest, przy ul. Żubra 1, i jest gotowa obsługiwać klientów. To ważny krok w rozwoju bankowości detalicznej, umożliwiający klientom korzystanie z usług finansowych w dogodnej lokalizacji na styku trzech kluczowych dzielnic stolicy: Śródmieścia, Woli i Żoliborza.e

Czytaj więcej 11 września 2023

Decyzja Komisji Nadzoru Finansowego (KNF): Zielone Światło dla Nowego Prezesa. Decyzja KNF, jednogłośnie wyrażająca zgodę na nominację Dariusza Szweda, była owocem długich konsultacji i analizy profilu tego wybitnego eksperta. Zaskakujące jednak było to, że ta nominacja przyszła po wcześniejszym powołaniu Szweda na stanowisko wiceprezesa banku w połowie kwietnia. Teraz, po uzyskaniu pozwolenia od KNF, Dariusz Szwed obejmuje kluczową pozycję – fotel prezesa PKO BP.

Czytaj więcej 31 sierpnia 2023

Czy marzysz o możliwości zyskania na oszczędnościach jednocześnie korzystając z nowego konta osobistego? Dzięki wyjątkowej promocji w ING, masz teraz okazję do zrealizowania tego dwukrotnie korzystnego celu! Oferujemy Ci niesamowite oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oraz atrakcyjny bonus w wysokości 250 PLN, wystarczy, że otworzysz konto oszczędnościowe w pakiecie z kontem osobistym. Pozwól, że przybliżymy Ci szczegóły tej promocji.

Czytaj więcej 22 sierpnia 2023

PKO Bank Polski, lider na polskim rynku bankowym, kontynuuje swój innowacyjny kurs, wprowadzając rewolucyjną usługę „PKO Płacę później”. Ta nowatorska inicjatywa umożliwia klientom banku płatności odroczonych, dając im swobodę zakupów w ramach określonego limitu i spłacenia ich w ciągu 30 dni. Od momentu jej uruchomienia pod koniec listopada ubiegłego roku, usługę „PKO Płacę później” wybrało już 100 tysięcy klientów PKO Banku Polskiego.

Czytaj więcej 10 sierpnia 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu