integracje partnerskie

Giełda kryptowalut Binance została założona w 2017 roku przez chińskiego informatyka i biznesmena Changpeng Zhao. Binance jako giełda kryptowalut, dzięki swoim akcjom marketingowym, szybko osiągnęła czołową pozycję na świecie — w swojej ofercie posiadają ponad 350 kryptowalut i obsługują ponad 150 milionów użytkowników, rozmieszczonych w ponad 180 krajach. W tekście przedstawiamy ofertę produktową giełdy Binance, ukazując jej główne cechy, zalety, wady czy przedstawimy najważniejsze wydarzenia wokół giełdy Binance.

https://www.youtube.com/watch?v=rAozsyoe9DI

Oferta giełdy kryptowalut Binance

Binance to największa giełda kryptowalut na świecie, która obsługuje ponad 150 milionów użytkowników rozlokowanych w ponad 180 krajach. W ich ofercie znajduje się ponad 350 kryptowalut, w tym najpopularniejszy Bitcoin, Ethereum, czy Tether, lecz oprócz tego znajdziemy tam masę różnych altcoinów czy innych wirtualnych aktywów.

Założenie i prowadzenie konta na Binance jest w pełni darmowe, co jest dużym plusem dla traderów zaczynających swoją przygodę z handlem kryptowalutami. Ponadto portal Binance obsługuje waluty fiducjarne (FIAT), w tym polskiego złotego (PLN), co może być dużym argumentem za tą giełdą dla polskich użytkowników. Najważniejsze dane dot. wpłat i wypłat w złotówkach prezentuje tabela zamieszczona poniżej.

WalutaMetoda płatności depozytuOpłata za depozytMetoda wypłaty

Giełda kryptowalut Binance została założona w 2017 roku przez chińskiego informatyka i biznesmena Changpeng Zhao. Binance jako giełda kryptowalut, dzięki swoim akcjom marketingowym, szybko osiągnęła czołową pozycję na świecie — w swojej ofercie posiadają ponad 350 kryptowalut i obsługują ponad 150 milionów użytkowników, rozmieszczonych w ponad 180 krajach. W tekście przedstawiamy ofertę produktową giełdy Binance, […]

Czytaj więcej 10 października 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu