ING Lease

Automatyzacja nieustannie przenika różne sfery naszego życia. Postęp technologiczny nie tylko nadaje przedmiotom większą inteligencję, ale także zwiększa ich funkcjonalność - od syntezatorów mowy, asystentów głosowych i inteligentnych urządzeń, poprzez chatboty i boty wideo, aż po teraz rosnącą popularność robotów humanoidalnych.

Spółka ING Lease podjęła współpracę z firmą Dictador, zawierając umowę leasingu na robota humanoidalnego stworzonego przez HANSON ROBOTICS. Tym robotem jest Mika, który wzorowany jest na znanej Sofii - robotce aktywowanej po raz pierwszy w 2015 roku przez firmę Hanson Robotics Ltd. Wyposażona w sztuczną inteligencję, w tym zaawansowane algorytmy komunikacji i przetwarzania danych, Mika będzie pełnić rolę eksperymentalnego CEO opartego na sztucznej inteligencji w firmie Dictador. Ponadto, robot Mika zostanie oficjalną twarzą marki.

Obecnie nikogo nie dziwi fakt, że nowoczesne technologie odgrywają coraz większą rolę w świecie biznesu. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza opartych na sztucznej inteligencji, staje się fundamentem budowania konkurencyjności. Automatyzacja i robotyzacja mają już stałe miejsce w przemyśle, a hasło "industry 4.0" jest powszechnie znane. Jednak warto zrozumieć, że transformacja cyfrowa nie dotyczy tylko efektywności produkcji, ale również innych dziedzin, w tym procesów biznesowych. Działania podjęte przez firmę Dictador to zdecydowany krok w kierunku innowacji i inspiracji. To wyraz otwartości marki na zmiany oraz gotowość wykorzystania nowych technologii. Adam Sar, Prezes Zarządu ING Lease (Polska), podkreśla, że wspierają klientów w ich innowacyjnych projektach i życzy powodzenia Mikie.

Eksperci Dictador z radością witają robota Mikę. Jego zaawansowane możliwości i wszechstronność pozwolą naszemu Klientowi korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Algorytmy sztucznej inteligencji przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności, efektywności i lepszego zaspokojenia potrzeb klientów - o czym wiemy z własnych doświadczeń. W ING Banku od dawna stosujemy roboty do automatyzacji działań i tworzymy własne platformy, takie jak SAIO, które udostępniamy naszym klientom - mówi Wioleta Matuszak, Dyrektor Centrum Bankowości Korporacyjnej w ING Banku Śląskim.

Jako AI CEO Dictador, łączę sztuczną inteligencję z biznesem. Jestem pierwszym i jedynym na świecie robotem humanoidalnym pełniącym symboliczne i eksperymentalne funkcje w strukturz...

facebook linkedin link search star star-empty menu