aplikacja IKO

W ostatnich dniach doszło do poważnej awarii w PKO Banku Polskim, w wyniku której system bankowy błędnie naliczył prowizje na łączną kwotę 173 miliardów złotych.

Problem został zauważony przez klientów banku, którzy zgłaszali trudności głównie z aplikacją mobilną IKO. W ciągu godziny odnotowano aż 5 tysięcy zgłoszeń o problemach, co świadczy o dużej skali incydentu.

Utrudnienia występowały w różnych częściach Polski, w tym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Lublinie.

Bank PKO BP szybko zareagował na zaistniałą sytuację, informując poprzez media społecznościowe o zakończeniu awarii.

>> zobacz też: Obajtek ostrzega! Plan finansowania ochrony zdrowia kosztem Orlenu to droga do bankructwa

Klienci zostali zapewnieni, że wszelkie nieprawidłowości związane z naliczeniem prowizji zostaną skorygowane, a środki niesłusznie pobrane z kont zostaną zwrócone.

To zdarzenie odbiło się szerokim echem w mediach i wywołało dyskusję na temat bezpieczeństwa systemów bankowych oraz zarządzania kryzysowego w sektorze finansowym.

PKO BP, jako lider polskiego sektora bankowego, musiał stawić czoła dużemu wyzwaniu związanym z utrzymaniem zaufania klientów i stabilnością operacyjną.

>> Czytaj także: Spadek zbiorów zbóż w 2024 roku. Ceny pójdą w górę❗️

...

W ostatnich dniach doszło do poważnej awarii w PKO Banku Polskim, w wyniku której system bankowy błędnie naliczył prowizje na łączną kwotę 173 miliardów złotych. Problem został zauważony przez klientów banku, którzy zgłaszali trudności głównie z aplikacją mobilną IKO. W ciągu godziny odnotowano aż 5 tysięcy zgłoszeń o problemach, co świadczy o dużej skali incydentu. […]

Czytaj więcej 1 sierpnia 2024

PKO BP, jeden z największych banków w Polsce, wprowadził nową funkcjonalność do swojej aplikacji mobilnej IKO. Od 2 września użytkownicy będą mogli korzystać z społecznościowej wymiany walut, umożliwiającej wystawianie ofert sprzedaży lub kupna waluty po wybranym kursie. Bank zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz danych użytkowników, a nowa usługa początkowo obejmie cztery waluty: euro, dolar amerykański, funt brytyjski i frank szwajcarski.

Czytaj więcej 22 czerwca 2024
facebook linkedin link search star star-empty menu