14 września 2023

Kurs akcji mBank – po ile są dziś akcje spółki mBank? Analiza zmienności, kurs akcji, notowania, wykres

2 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

Notowania akcji mBank wzbudzają zainteresowanie inwestorów i obserwatorów rynku kapitałowego. Dnia 14 września br. zachęcamy do bliższego przyjrzenia się sytuacji na GPW i przeanalizowania bieżącego kursu akcji tej renomowanej instytucji finansowej.

mBank, jako jeden z liderów sektora bankowego, odgrywa istotną rolę na rynku. Jego notowania są często monitorowane przez inwestorów, a zmienność w cenach akcji może dostarczyć istotnych informacji o nastrojach na rynku finansowym.

W niniejszym artykule dokładnie przyjrzymy się aktualnemu kursowi akcji mBank, analizując zmienność cenową oraz dostarczając istotnych danych i wykresów. Dzięki temu będziesz dobrze poinformowany na temat sytuacji tej instytucji finansowej na giełdzie.

Wykres mBank

Notowania mBank

W ciągu ostatniego kwartału, notowania akcji mBank (MBANK) przeszły znaczące zmiany, co przyciągnęło uwagę inwestorów oraz obserwatorów rynku finansowego. Poniżej znajduje się analiza zmienności kursu akcji mBank na przestrzeni tych trzech miesięcy.

Kurs odniesienia mBank wynosił 378,9000 zł na dzień 23 czerwca 2023 roku, co stanowi punkt wyjścia dla naszej analizy. Od tego momentu do 14 września 2023 roku, kurs akcji zanotował wzrost o 7,44%, osiągając wartość 407,1000 zł. To oznacza, że inwestorzy, którzy posiadali akcje mBank na początku okresu, mogli zanotować zyski w wyniku wzrostu cen akcji.

Najniższa cena akcji mBank w ciągu ostatnich trzech miesięcy wyniosła 371,9000 zł i wystąpiła 13 czerwca 2023 roku. Z kolei najwyższa wartość kursu, 481,1000 zł, została osiągnięta 1 sierpnia 2023 roku. To znaczący zakres zmienności cenowej, który może odzwierciedlać różne czynniki wpływające na sytuację na rynku finansowym i nastroje inwestorów.

Średni kurs akcji mBank w omawianym okresie wynosił 427,3955 zł, co pokazuje, że kurs utrzymywał się na stosunkowo stabilnym poziomie. Niemniej jednak, wykres notowań pokazuje, że wystąpiły pewne wahania cen, co może stanowić zarówno wyzwanie, jak i okazję dla inwestorów.

Wolumen obrotu na akcjach mBank wskazuje na aktywność inwestorów, wynosząc 1 763 955 sztuk w ciągu ostatnich trzech miesięcy, przy średnim wolumenie wynoszącym 26 727 sztuk. Obroty na akcjach mBank osiągnęły 742,851 miliona złotych, z średnimi obrotami na poziomie 11,255 miliona złotych.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu