1 grudnia 2023

Kurs akcji Alior Bank w piątek, 1 grudnia. Co się dzieje na rynku? Jak zapowiada się końcówka roku dla sektora bankowego?

< 1 minuta czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki: depositphotos.com

W dzisiejszym artykule dokładnie analizujemy aktualną sytuację dotyczącą notowań akcji Pekao SA, skupiając się na wydarzeniach na rynku finansowym z perspektywy sektora bankowego. Nasze spojrzenie skierowane będzie na badanie zmienności cen akcji Pekao SA w ostatnich miesiącach, przy użyciu wykresów kursów i przeprowadzając analizę wpływu różnych czynników rynkowych na prognozy końcoworoczne. 

Celem jest zrozumienie, czy zmienność kursu wynika z charakterystyki danego banku, czy też odzwierciedla ogólne tendencje obserwowane na rynku. Serdecznie zapraszamy do zagłębienia się w temat i zrozumienia, jakie czynniki mogą mieć wpływ na kurs akcji Pekao SA w nadchodzących sesjach giełdowych.

Wykres Alior Bank

Notowania Alior Bank

W ciągu ostatnich kilku miesięcy notowania spółki Pekao SA doświadczyły znacznej zmienności. Kurs akcji, odzwierciedlający wartość spółki na rynku, zanotował dynamiczną zmianę o 29,12%, co przełożyło się na kwotę 31,7000 zł. Maksymalny poziom kursu osiągnięty 20 listopada wyniósł 143,9500 zł, podczas gdy minimalny zanotowano 6 września i wyniósł 94,7000 zł. 

Średni kurs notowań w analizowanym okresie wyniósł 117,0055 zł. Duży wolumen obrotu, osiągający 49 041 432 sztuki, świadczy o intensywności handlu, a wartość średnich obrotów wynosząca 87,474 mln zł wskazuje na aktywność inwestorów na rynku. Wartość obrotów sięgnęła 5 773,261 mln zł, co podkreśla znaczącą rolę Pekao SA na rynku finansowym w badanym okresie.

Redaktor portalu Bankujesz

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu