5 października 2023

Czym jest Cloudmining? Jak rozpocząć, jak wybrać dostawcę? Podstawowe informacje

3 minut czytania Dołącz do dyskusji

Źródło grafiki:

W miarę jak coraz więcej graczy wchodzi na rynek kryptowalut, wydobywanie staje się coraz bardziej złożone i wymaga większej mocy obliczeniowej. W rezultacie wiele osób, które wcześniej wydobywały kryptowaluty przy użyciu własnego sprzętu, obecnie uważa to za nieopłacalne ze względu na wysokie rachunki za energię elektryczną i zużycie sprzętu. W związku z tym kopanie w chmurze stało się atrakcyjną opcją.

Czym jest cloud mining?

Kopanie w chmurze to mechanizm, który wykorzystuje wynajętą moc obliczeniową chmury do wydobywania kryptowalut, takich jak Bitcoin, bez instalowania i bezpośredniego uruchamiania sprzętu i powiązanego oprogramowania. Firmy wydobywające kryptowaluty w chmurze umożliwiają ludziom otwieranie kont po podstawowych kosztach i zdalne uczestniczenie w procesie wydobywania kryptowalut, dzięki czemu wydobycie jest dostępne dla większej liczby osób na całym świecie. Ponieważ ta forma wydobycia odbywa się za pośrednictwem chmury, kwestie takie jak konserwacja sprzętu lub bezpośrednie koszty energii są ograniczone. Podsumowując, jeśli chcesz inwestować naprawdę bez użycia rąk, to cloud mining jest dla Ciebie.

Jak rozpocząć wydobycie w chmurze?

Chcesz spróbować kopania w chmurze? Oto podstawowe kroki, które należy wykonać przed rozpoczęciem.

Krok 1: Wybór dostawcy usług wydobywczych w chmurze

CGMD Miner to popularna i potężna platforma do wydobywania kryptowalut oraz doskonałe źródło pasywnego dochodu z kryptowalut. Platforma ta jest jedną z wiodących na świecie firm wydobywczych i zaufanym partnerem. Aby przenieść ją na wyższy poziom, CGMD Miner wprowadza darmowy program wydobywania bitcoinów, który pozwala na pasywne zarabianie bitcoinów. Obiecują otworzyć wydobywanie bitcoinów dla wszystkich, niezależnie od wiedzy technicznej lub zasobów finansowych, bez żadnych zobowiązań. Po wydobyciu bitcoinów o wartości 12 USDT możesz przenieść je na swoje konto i handlować nimi. Każdy osiągnięty zysk należy do Ciebie i możesz go wypłacić do swojego osobistego portfela.

Zalety platformy:

Zarejestruj się i natychmiast otrzymaj bonus w wysokości 10 USD.

Wysoki poziom rentowności i codzienne wypłaty.

Brak innych opłat serwisowych lub administracyjnych.

Użytkownicy mogą generować ponad 6 innych walut za pomocą platformy.

Program partnerski firmy umożliwia polecanie znajomych i zarabianie do 3000 USD premii za polecenie.

Ochrona bezpieczeństwa McAfee®. Ochrona bezpieczeństwa Cloudflare®, gwarancja 100% czasu działania i doskonałe wsparcie techniczne 24/7.

Step 2: Sign up for an account

Czym jest Cloudmining?Jak rozpocząć, jak wybrać dostawcę? Podstawowe informacje - 1

W tym przykładzie wybieramy CGMD miner jako naszego dostawcę usług kopania w chmurze. przejdź do wybranego dostawcy i zarejestruj się, aby utworzyć nowe konto. Górnik CGMD oferuje łatwy proces rejestracji, wszystko, co jest wymagane do uczestnictwa, to wprowadzenie adresu e-mail i utworzenie konta. Po rejestracji użytkownicy mogą natychmiast rozpocząć wydobywanie bitcoinów.

Krok 3: Zakup kontraktu wydobywczego

Obecnie CGMD Miner oferuje również różne opcje kontraktów wydobywczych, takie jak pakiety 100 USD, 500 USD i 1000 USD. Każdy z nich ma unikalny zwrot z inwestycji i określony okres obowiązywania umowy.

Uczestnicząc w następujących kontraktach, odblokujesz jeszcze więcej pasywnego dochodu:

Czym jest Cloudmining?Jak rozpocząć, jak wybrać dostawcę? Podstawowe informacje - 2

Teraz CGMD Miner uruchomił również program partnerski, platformę, która pozwala zarabiać pieniądze, polecając stronę innym. Nawet jeśli nie inwestujesz, możesz zacząć zarabiać. Po zaproszeniu określonej liczby pozytywnych poleceń otrzymasz jednorazową stałą premię w wysokości do 3000 USD. Nieograniczona liczba poleconych oznacza również nieograniczony potencjał zarobkowy!

Podsumowując

Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie swojego pasywnego dochodu, to cloud mining jest na to świetnym sposobem. Przy prawidłowym wykorzystaniu, możliwości te mogą pomóc ci zwiększyć swoje bogactwo kryptowalutowe w trybie „autopilota” przy minimalnym nakładzie czasu. Przynajmniej powinny one zająć mniej czasu niż jakikolwiek rodzaj aktywnej transakcji.

Dochód pasywny jest celem każdego inwestora i tradera, a dzięki CGMD Miner możesz zmaksymalizować swój potencjał dochodu pasywnego łatwiej niż kiedykolwiek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o CGMD Miner, odwiedź jego oficjalną stronę internetową

Aby pobrać aplikację wystarczy wpisać CGDM w Google App Store lub Apple Store!

www.365miner.com

Redaktor portalu Bankujesz

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sdsd
sdsd
8 miesięcy temu

این یک وب سایت معتبر است

Podobne artykuły

facebook linkedin link search star star-empty menu