oferta santander consumer bank

Lokata Online Nowe Środki

Lokata Online Nowe Środki od Santander Banku to lokata terminowa, którą możesz otworzyć online przez internet. Ponadto jest to lokata odnawialna, co oznacza, że środki (zarówno kapitał początkowy, jak i odsetki) pozostają na koncie i stanowią kapitał służący do otwarcia kolejnej lokaty.

Oprocentowanie lokaty na 1 miesiąc: 2%

Czym jest lokata terminowa?

Lokaty terminowe są sposobem oszczędzania, w którym klient deponuje swoje środki w instytucji finansowej na ustalony okres czasu. Początkowa kwota jest inwestowana w celu pomnażania kapitału na podstawie ustalonego oprocentowania, ale zysk z lokaty jest dostępny do wypłaty dopiero po upływie wcześniej ustalonego okresu trwania, zazwyczaj wynoszącego 3,6 lub 12 miesięcy. W przypadku wcześniejszej wypłaty istnieje ryzyko utraty części lub całości naliczonych odsetek. Główne zalety lokat terminowych to ich przewidywalność i stabilność, co pozwala klientom dokładnie określić dostępne środki i termin ich dysponowania po zakończeniu okresu lokaty.

Korzyści lokaty online przez internet

Korzyści z lokaty w Santander:

  • Możliwość zakładania lokat online, bez konieczności opuszczania domu.

Lokata Online Nowe Środki Lokata Online Nowe Środki od Santander Banku to lokata terminowa, którą możesz otworzyć online przez internet. Ponadto jest to lokata odnawialna, co oznacza, że środki (zarówno kapitał początkowy, jak i odsetki) pozostają na koncie i stanowią kapitał służący do otwarcia kolejnej lokaty. Oprocentowanie lokaty na 1 miesiąc: 2% Czym jest lokata […]

Czytaj więcej 26 października 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu