mbank przelewy przychodzące

Twoja firma potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki? Rozważ pożyczkę firmową od mBank, w ramach której możesz pożyczyć od 30 000 zł do 200 000 zł. Jeżeli już posiadasz konto firmowe w mBank cały proces możesz załatwić całkowicie online, a środki mogą trafić na Twoje konto już w 15 minut! Aktualna oferta pożyczki firmowej obowiązuje od 14.02.2024 r. do 6.03.2024 r.

https://www.youtube.com/watch?v=8P84kwihrPA&pp=ygUUa3JlZHl0IGZpcm1vd3kgbWJhbms%3D

Kredyt firmowy od mBank w praktyce

  • W ramach kredytu możesz otrzymać od 30 000 zł do 200 000 zł na rozwój lub bieżące wydatki Twojej firmy.
  • Wygodna i elastyczna spłata kredytu do 84 miesięcznych rat (do maks. 72 rat jeżeli prowadzisz biznes do dwóch lat). Ponadto to Ty wybierasz dzień, w którym dokonujesz zapłaty.
  • Dodatkowo możesz zawnioskować o 3-miesięczną karencję w spłacie kapitału, dzięki której przez pierwsze 3 miesiące płacisz tylko odsetki od pożyczonej kwoty.
  • Pożyczka firmowa mBank jest możliwa do uzyskania całkowicie online.
  • Po tym jak umowa pożyczki zostanie podpisana, pożyczone środki mogą trafić na Twoje konto nawet w 15 minut.

Wysokość oprocentowania pożyczki firmowej mBank jest determinowana przez dwa parametry:

stała marża banku + stawka bazowa WIBOR 3M

Aktualnie obowiązu...

Twoja firma potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki? Rozważ pożyczkę firmową od mBank, w ramach której możesz pożyczyć od 30 000 zł do 200 000 zł. Jeżeli już posiadasz konto firmowe w mBank cały proces możesz załatwić całkowicie online, a środki mogą trafić na Twoje konto już w 15 minut! Aktualna oferta pożyczki firmowej obowiązuje od 14.02.2024 […]

Czytaj więcej 21 lutego 2024

Wchodząc w nowy tydzień, inwestorzy wyczekują informacji na temat cen akcji spółki mBank. To właśnie dziś, w poniedziałek, 28 sierpnia, na rynkach finansowych ujawni się, ile kosztują akcje tej renomowanej instytucji. Analiza notowań, dynamiki zmian oraz wykresów cenowych stanowi niezwykle ważny element dla inwestorów, dostarczając istotnych informacji o bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym. W tym artykule przyjrzymy się aktualnym danym notowań akcji mBanku, próbując zrozumieć, jak zmienia się wartość tej spółki oraz jakie czynniki wpływają na jej kurs. Dodatkowo, przeanalizujemy dane historyczne, by uzyskać pełniejszy obraz ewolucji cen akcji mBanku.

Czytaj więcej 28 sierpnia 2023

eKonto Osobiste w mBank W najnowszej ofercie mBanku za założenie eKonta Osobistego i spełnienie warunków promocji możesz uzyskać do 520 zł oraz do 6,5% na rachunku oszczędnościowym. Przeczytaj nasz tekst i poznaj warunki akcji „Zyskaj premie z eKontem osobistym III”. Jak wziąć udział w promocji? Jak zgarnąć do 520 zł w i promocyjne oprocentowanie? Poniżej znajdują […]

Czytaj więcej 18 lipca 2023
facebook linkedin link search star star-empty menu